Wirtualna Polska

10 najbardziej stylowych kotów na Instagramie. Nie tylko kotka Karla Lagerfelda jest gwiazdą sieci. Doczekała się groźnych rywali

10 najbardziej stylowych kotów na Instagramie. Nie tylko kotka Karla Lagerfelda jest gwiazdą sieci. Doczekała się groźnych rywali

Najbardziej stylowe koty na Instagramie

Najbardziej znane i stylowe koty na Instagramie

Wirtualna Polska

Jedna z teorii głosi, że w internecie najczęściej oglądamy ładne kotki i pieski. I choć niekoniecznie musi to mieć przełożenie w indywidualnym odbiorze treści w sieci, to prawda jest taka, że większość z nas kocha oglądać zdjęcia słodkich zwierzaków.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wychodząc naprzeciw tym naszym potrzebom, w jak najbardziej ludzkich serwisach społecznościowych, niczym grzyby po deszczu powstają kolejne zwierzęce profile. Tylko ostatnio Dawid Woliński utworzył na Instagramie profil swoim ukochanym yorkom, Frani i Józi (zobacz: Pieski Dawida Wolińskiego mają swoje konto na Instagramie! O czym „piszą” w sieci?). Ameryki nie odkrył, bo istnieje mnóstwo kont skupiających wielbicieli futrzaków.

Sprawdziliśmy najlepsze kocie konta na Instagramie. Szczególnie interesowały nas te koty, których właściciele wrzucają nie tylko ładne zdjęcia podopiecznych, ale też dbają, by zachwycały wyglądem i stylem.

Najbardziej stylową kotką Instagrama już dawna okrzyknięto Choupette. Kotka Karla Lagerfelda mieszka w luksusowych warunkach, podróżuje samolotem ze swoim panem, przegląda iPada,  – słowem u projektanta Chanel ma jak w raju. A przy tym jest przepięknym okazem kota – niemal śnieżnobiała, wypielęgnowana, widać, że właściciel niczego jej nie żałuje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W naszej galerii znajdziecie także koty, które przez charakterystyczne umaszczenie kojarzą się z konkretnymi ludźmi. I tak kot groźnie nazwany Stalinem ma pod nosem białe wąsy, przez co rzeczywiście może się kojarzyć z przywódcą ZSRR. Kot Stalin nosi eleganckie wdzianka, ozdobne uprzęże i obroże. Jest w nim pewne dostojeństwo i powaga.

Innym stylowym kocurem jest kot Tom Selleck. Potężny wąs słynnego aktora dał imię uroczemu kotkowi, który na Instagramie pozuje a to w przebraniu halloweenowym, a to pod muchą, a to w kapeluszu.

Mamy też kota, który pozuje do zdjęć w okularach przeciwsłonecznych – stąd zresztą jego imię, SunglassCat.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie mogliśmy także zapomnieć o Karlu, ulubieńcu Jessiki Mercedes. To stalowoszary kot rasy brytyjskiej nazwany na cześć projektanta Chanel. Karl co prawda nie ma swojego konta na Instagramie, ale Jessica od czasu do czasu wrzuca jego zdjęcia na swój profil. To bez wątpienia stylowy kot, który chętnie pozuje w torbach po ubraniach znanych marek.

Zdjęcia 10 najbardziej stylowych kotów na Instagramie znajdziecie w naszej galerii.

Wirtualna Polska

Zagłosujcie też w sondzie: zwierzęce konta w portalach społecznościowych – za czy przeciw?

Zobacz także: Pies na ściance, czyli najmodniejszy dodatek do torebki. które gwiazdy pozują na imprezach z czworonogami?


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×