Hit! Sportowe buty do imprezowych stylizacji? Czemu nie! Zobacz, jak je noszą gwiazdy

Gwiazdy w sportowych butach na imprezach

Gwiazdy w sportowych butach na imprezach

Buty sportowe do eleganckich stylizacji

Są takie okazje, kiedy nie wypada włożyć innego stroju niż elegancki, zgodny z obowiązującym i powszechnie przyjętym dress code’em. Warto mieć w szafie uniwersalną małą czarną albo dobrze skrojony garnitur, a do tego stosowne obuwie.

Ale na salonach panuje większa swoboda. Pod warunkiem, że nie jest to bal, na którym trzeba się pokazać w długiej sukni czy smokingów, na czerwonym dywanie można się pojawić w stroju zestawionym przekornie z obuwiem sportowym.

W takich stylizacjach chętnie pojawiają się np. projektanci. Nasi rodzimi kreatorzy mody, jak Mariusz Przybylski (w butach Kenzo), Tomasz Ossoliński czy Tomasz Olejniczak (w butach Versace), często pozują na ściankach w garniturze zestawionym z adidasami.

Panie też udowadniają, że sukienka plus sportowe buty to dobry pomysł i niebanalne zestawienie. Spójrzcie tylko na Maję Hyży. Oczywiście mogła do sukienki włożyć szpilki, ale w butach z podwyższoną cholewką stylizacja nabrała zawadiackiego charakteru. Nie wspominając już o tym, że w porównaniu do klasycznych szpilek, takie buty są po prostu wygodne.

Niektóre buty sportowe są na tyle uniwersalne, że pasują kobietom i facetom. Najlepszy przykład to Agnieszka Szulim i Dawid Kwiatkowski – wybrali ten sam model Puma ze złotej skóry.

Więcej zdjęć gwiazd w sportowych butach na imprezach znajdziecie w naszej galerii. A poniżej sportowe obuwie w stylu celebrytów.

Zobacz także: Gwiazdy oszalały na punkcie butów z frędzelkami. Podpowiadamy, gdzie takie kupić

Sportowe buty w stylu gwiazd:

Kenzo, 210 euro

Buty w stylu Mariusza Przybylskiego, Kenzo, 210 euro – kupisz tutaj

Versace, 1175 usd

Buty w stylu Tomasza Olejniczaka, Versace, 1175 usd – kupisz tutaj

Reebok, 299,99 pln

Buty w stylu Kamili Szczawińskiej, Reebok, 299,99 pln – kupisz tutaj

Puma, 589,99 zł

Buty w stylu Agnieszki Szulim i Dawida Kwiatkowskiego, Puma, 589,99 zł – kupisz tutaj

Louis Vuitton, 985 usd

Louis Vuitton, 985 usd – kupisz tutaj


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×