To dzięki tej sukni Bond stracił głowę dla swojej dziewczyny w „Spectre”! Chciałabyś zrobić podobne wrażenie? Wiemy, gdzie kupić tę kreację

Lea Seydoux, kadry z filmu

Lea Seydoux, kadry z filmu "Spectre" (fot. mat. pras.)

Zielona suknia dziewczyny Bonda w filmie „Spectre”

Najnowsza dziewczyna Bonda – dr Madeleine Swann, w którą wciela się Lea Seydoux – w filmie „Spectre” nosi stroje, których pozazdrościłaby jej niejedna fashionistka. Ukochana agenta 007 preferuje stroje utrzymane w duchu francuskiej elegancji – ujmują prostotą, zachwycają doborem materiałów, imponują markami.

Chyba najbardziej charakterystyczną kreacją, w jakiej mamy okazję oglądać bohaterkę Lei Seydoux, jest jasnozielona suknia maxi. Marszczenia pod biustem i podkreślona talia, a także ozdobny tył sukienki to kwintesencja kobiecego stylu rodem z lat 30. i 40. W tej scenie „Spectre”, w której aktorka ma ją na sobie, widzimy, że stylizację dopełnia odpowiedni makijaż podkreślający usta oraz fryzura – miękko otulające głowę fale.

I to właśnie w tej stylizacji dr Madeleine Swann robi największe wrażenie na Bondzie. Gdybyście chciały przetestować ten look na sobie, wiemy, gdzie można kupić suknię dziewczyny Bonda. To dzieło marki Ghost London za ok. 1200 złotych.

Suknia nie jest najtańsza, ale za to jaka efektowna! Jak znalazł na romantyczną randkę albo eleganckiego sylwestra.

Zobacz także: Co łączy Bonda i Bourne’a? Miłosny sekret szpiegów

Zobacz także: Złoto i szmaragd na światowej premierze „Spectre”

Zielona suknia dziewczyny Bonda z filmu „Spectre”:

Suknia dziewczyny Bonda w

Suknia dziewczyny Bonda w „Spectre”, Ghost London, 225 funtów – kupisz ją tutaj

Lea Seydoux, kadry z filmu

Lea Seydoux, kadry z filmu „Spectre” (fot. mat. pras.)

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×