Julia Kijowska w bardzo oryginalnej kreacji na festiwalu filmowym w Berlinie. Wiemy, co miała na sobie

Julia Kijowska w kreacji Acephala, Berlinale 2016 (fot. ONS)

Julia Kijowska na Berlinale 2016

66. Festiwal Filmowy w Berlinie przeszedł już do historii. I okazał się imprezą obfitującą w polskie akcenty. W jury zasiadła Małgorzata Szumowska, a polski reżyser, Tomasz Wasilewski, reżyser „Zjednoczonych stanów miłości”, odebrał Srebrnego Niedźwiedzia za najlepszy scenariusz festiwalu.

Polacy błyszczeli także na czerwonym dywanie. W dwóch kreacjach Tomasza Ossolińskiego zaprezentowała się Magdalena Cielecka.

Zobacz także: Magdalena Cielecka na Berlinale 2016 w dwóch kreacjach polskiego projektanta

Ale nie tylko ona przyciągała wzrok fotoreporterów i zaproszonych gości. Uwagę zwracała także Julia Kijowska, która obok Magdy Cieleckiej i Andrzeja Chyry, zagrała główną rolę w nagrodzonym filmie.

Aktorka pojawiła się w nietuzinkowej kreacji marki Acephala na sezon wiosna-lato 2016. Jej górną część ozdabiała fantazyjnie zawiązana kokarda, która przypominała pąk róży.

Podoba się wam Julia Kijowska w takim wydaniu?

Twórcy

Reżyser Tomasz Wasilewski i gwiazdy filmu „Zjednoczone stany miłości”: Julia Kijowska (w kreacji Acephala), Magdalena Cielecka (w sukni Tomasza Ossolińskiego), Marta Nieradkiewicz i Andrzej Chyra. Berlinale 2016 (fot. ONS)

Julia Kijowska w kreacji Acephala, Berlinale 2016 (fot. ONS)

Julia Kijowska w kreacji Acephala, Berlinale 2016 (fot. ONS)Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×