Co za zmiana! Cleo pokochała klimaty retro i stawia na polskich projektantów

Tak Cleo będzie wyglądać w swoim najnowszym teledysku do utworu

Tak Cleo będzie wyglądać w swoim najnowszym teledysku do utworu "Wolę być" (fot. Jastrząb Post)

Cleo w stylu retro w teledysku „Wolę być”

Współpracująca jeszcze do niedawna na stałe z Donatanem Cleo podjęła ostatnio decyzję o rozpoczęciu solowej kariery. Jeszcze w tym roku ukaże się jej debiutancka płyta, na której znajdą się m.in. singiel „Zabiorę nas” oraz melancholijna ballada „Wolę być„. Teledysk do tego drugiego utworu będzie miał premierę w piątek 13 maja o 13:00.

W niezwykłych okolicznościach przyrody – w warszawskim Muzeum Kolejnictwa przy Towarowej 3 – mieliśmy okazję porozmawiać z Cleo o jej najnowszych muzycznych przedsięwzięciach. Więcej o tym przeczytacie i zobaczycie już w piątek 13 maja na Jastrzabpost.pl.

Na razie skupiamy się na odświeżonym wizerunku wokalistki. Cleo pokochała klimaty retro. W takim właśnie stylu utrzymany jest wideoklip do „Wolę być”, który zrealizowano w Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku. I w takiej właśnie stylizacji wystąpiła przy okazji promocji teledysku.

Wokalistka miała na sobie dopasowaną sukienkę z białym kołnierzykiem i ozdobnymi guzikami przy mankietach. Zaprojektowała ją dla niej młoda polska projektantka Waleria Tokarzewska-Karaszewicz.

Podoba się wam Cleo w stylu retro?

Zobacz także: Cleo rozpoczyna solową karierę!


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×