Szukaj

Sukces blogera z Polski podczas tygodnia mody w Paryżu. Doceniła go znana marka!

Romek Gelo stylistą w pokazie Maison Anoufa

Romek Gelo stylistą w pokazie Maison Anoufa

Romek Gelo stylistą w pokazie Maison Anoufa

Jednym z pokazów niedawno zakończonego paryskiego tygodnia mody była prezentacja nowej kolekcji marki Maison Anoufa. Na widowni zasiadły nasze celebrytki. Modelki na wybiegu podziwiały Doda, Maffashion i Jessica Mercedes. Ale nie był to jedyny polski akcent tego wydarzenia.

Zobacz: Polacy podczas tygodnia mody w Paryżu [INSTAGRAM]

Maison Anoufa podjął współpracę z młodym, polskim blogerem. To 19-letni Romek Gelo. Pochodzący z warszawskiej Pragi chłopak coraz lepiej sobie radzi i coraz prężniej działa w branży modowej. W ubiegłym roku jego blog został doceniony w rankingu jednego z internetowych magazynów lifestylowych.

Rok 2016 Romek Gelo rozpoczął z przytupem. W pokazie Maison Anoufa na Paris Fashion Week odpowiadał na stylizacje modelek. A to dopiero początek współpracy z marką.

To była prawdziwa szkoła życia, zwłaszcza że pokaz odbył się w towarzystwie takich marek jak Chanel czy Georgio Armani.  Jestem na początku kariery i takie wydarzenie na pewno pomoże mi w osiąganiu kolejnych celów – mówi Romek Gelo. – Cieszę się także, że na paryskim tygodniu mody towarzyszyły mi Maffashion i Jessica Mecedes, których pracę bardzo cenię – dodał.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Romek Gelo na backstage'u pokazu Maison Anoufa

Romek Gelo na backstage’u pokazu Maison Anoufa


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×