Jak mieszka Robert Gawliński? Wokalista pochwalił się domem, pięknym ogrodem i psami

Dom Roberta Gawlińskiego

Dom Roberta Gawlińskiego

Dom Roberta Gawlińskiego

Robert Gawliński i jego żona Monika postanowili zrezygnować z mieszkania w Warszawie i wyprowadzić się poza jej granice. Aktualnie mieszkają we wsi Młynarze i niczego im nie brakuje. Decyzję o wyprowadzce podjęli ze względu na swoje dzieci. Bliźniaki Emanuel i Beniamin zmagali się z alergią, ale dzięki wizytom w nowym miejscu zamieszkania przestali mieć z nią problemy.

Kupiliśmy domek na leśnej działce we wsi Młynarze. Jeździliśmy tam od czasu do czasu przez trzy lata, aż wreszcie wydarzył się cud – chłopcy pozbyli się alergii. Pamiętam ten moment. Sąsiedzi mieli koło swojego domu podest na podwyższeniu z pięknym widokiem na rozlewiska Wisły, taki latający dywan. Jest wieczór, biesiadujemy i nagle patrzę, a moi synowie tarzają się w świeżo skoszonej trawie! „Matko Boska, koniec z piciem, bo w nocy szykuje się jazda do szpitala”, pomyślałem. Obserwujemy chłopców i nic. Idą spać, a my siedzimy całą noc na posterunku. Rano synowie nadal czują się świetnie. Wyleczyła ich natura. Wtedy postanowiliśmy zupełnie wyprowadzić się z Warszawy. Bez żalu, bólu i sentymentów – wspominał Robert Gawliński w wywiadzie dla Weranda.pl.

Na Facebooku Roberta co jakiś czas pojawiają się zdjęcia z ich domu. Możemy zobaczyć, jak mieszkają oraz jak piękny ogród udało im się wyhodować. Gawlińcy mają również kilka psów, które radośnie biegają po posesji. Zarówno Robert, jak i Monika nie boją się pogody, więc grillują nawet zimą. zdarza im się również piec własny chleb! 

W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć z domu Gawlińskich we wsi Młynarze.

Zobacz: Robert Gawliński z zespołu „Wilki” pokazał syna. Co dziś robi Beniamin?

Robert Gawliński z żoną

Jak wygląda dom Moniki i Roberta Gawlińskich?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×