Gwiazdy na spotkaniu promocyjnym książki „Saga niewoli”: Jakub Kucner, Anna Jurksztowicz, Laura Samojłowicz

Gwiazdy na spotkaniu autorskim z książką

Gwiazdy na spotkaniu autorskim z książką "Saga niewoli"

Aldona Wleklak w najlepsze promuje swoją powieść historyczną Saga niewoli. Na kolejnym spotkaniu w Warszawie nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Aldona Wleklak ukończyła historię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mimo to jej droga zawodowa potoczyła się nieco inaczej. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych PR menadżerek w kraju.

Jej agencja była pierwszą w Polsce, która odpowiadała za wizerunek gwiazd. Jej działaniom zaufali m.in.: Małgorzata Socha, Katarzyna Cichopek, Majka Jeżowska czy Ola Ciupa. Tym razem Aldona ma okazję pracować nad swoim wizerunkiem. Wszystko to za sprawą jej debiutu literackiego. Powieść Saga niewoli trafiła do sprzedaży 7 sierpnia.

Książka przenosi do XIX wieku, do małej wsi pod zaborem pruskim. Polski chłop Jakub i bogata Niemka Anna to bohaterowie tej książki, którzy są również pradziadkami samej autorki. Powieść oparta jest na wydarzeniach, które miały miejsce w rzeczywistości. Dzieło dostępne jest również jako audiobook, który czyta Laura Breszka. Pierwsze recenzje są naprawdę obiecujące i zachęcają do sięgnięcia po tę pozycję.

Gwiazdy na spotkaniu autorskim z książką Saga niewoli Aldony Wleklak. Kto się pojawił?

W związku z premierą książki, Aldona zorganizowała uroczystą premierę, o czym pisaliśmy tutaj. Nie poprzestała na tym. Ze swoją powieścią przemierza Polskę i organizuje spotkania autorskie. Była już w Poznaniu, Lesznie, Lidzbarku Warmińskim, Gdańsku, a 30 listopada zawita do Wrocławia. Jedno z nich odbyło się 22 listopada na warszawskim Mokotowie w Domu Kultury Kadr.

Autorka przygotowała niemałą niespodziankę. Aby zapoznać zebranych z historią z książki, poprosiła Jakuba Kucnera oraz Laurę Samojłowicz o przeczytanie kilku fragmentów. Przygotowała dla gości poczęstunek, w tym cytrynówkę starej receptury, którą pamięta z rodzinnych stron.

Na spotkanie przyszły zaprzyjaźnione z Aldoną gwiazdy i przyjaciele związani z branżą. Na ściance pozowali: Jakub Kucner, Laura Samojłowicz, Rafał Grabias, Sylwia Nowak, Anna Jurksztowicz, Dorota Szczepańska, biznesmen Kris Florek, makijażystka Sandra Knoll i dziennikarka Ewelina Buchnajzer.

W naszej galerii znajdziecie fotorelację z eventu.


Aldona Wleklak i Laura Samojłowicz- Spotkanie autorskie

Aldona Wleklak i Laura Samojłowicz- Spotkanie autorskie "Saga niewoli"

Jakub Kucner - Spotkanie autorskie

Jakub Kucner - Spotkanie autorskie "Saga niewoli"

Rafał Grabias - Spotkanie autorskie

Rafał Grabias - Spotkanie autorskie "Saga niewoli"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×