Gwiazdy na premierze książki „Saga niewoli” Aldony Wleklak: Majka Jeżowska, Marzena Rogalska, Kasia Cichopek, Rafał Grabias

Gwiazdy na premierze Sagi niewoli

Gwiazdy na premierze Sagi niewoli

Majka Jeżowska, Marzena Rogalska, Katarzyna Cichopek, Rafał Grabias... Gwiazdy licznie stawiły się na premierze książki Aldony Wleklak Saga niewoli. Zdjęcia.

Aldona Wleklak, jedna z najbardziej cenionych PR menadżerek, na początku miesiąca świętowała swój literacki debiut. 7 sierpnia do sprzedaży trafiła jej pierwsza książka zatytułowana Saga niewoli, opatrzona ilustracjami autorstwa Moniki Macugowskiej.

Saga niewoli to rodzinna historia autorki, której głównymi bohaterami są Jakub i jego żona Anna. W ich codzienności przeplatają się chwile szczęścia, radości, miłości, ale i smutków, kłopotów, zdrad i nienawiści. Jak trudne czasy zaborów wpłyną na losy rodziny?

Powieść dostępna jest także jako audiobook, który nagrała Laura Breszka. Dzieło Wleklak zbiera bardzo dobre recenzje wśród użytkowników portalu Empik.com.

W czwartek miała miejsce uroczysta premiera Sagi niewoli. Kto pojawił się na evencie?

Gwiazdy na premierze powieści Saga niewoli Aldony Wleklak. Kto się pojawił?

Biblioteka Narodowa opublikowała najnowszy raport o stanie czytelnictwa w Polsce. Na zadawane od wielu lat pytanie o czytanie w całości lub fragmencie co najmniej jednej książki w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie, twierdząco odpowiedziało 42% respondentów. To najlepszy wynik od sześciu lat. Oznacza to wzrost o 3% w skali roku i o 5% w skali dwóch lat. Można więc mówić o powodach do ostrożnego optymizmu jeśli chodzi o sięganie przez Polaków po książki. Z pewnością przyczynia się do tego także to, że na rynku pojawiają się nowe, ciekawe pozycje.

Jedną z tych pozycji, po które warto sięgnąć, jest z pewnością Saga niewoli. Premiera książki Aldony Wleklak przyciągnęła sporą grupę osób znanych z pierwszych stron gazet. Na ściance pozowali: Majka Jeżowska, Marzena Rogalska, Katarzyna Cichopek, Rafał Grabias, Danuta Błażejczyk, Sylwester Wilk, Paulina Koziejowska, Laura Breszka, Eliza Gwiazda, Marietta Wilkowska.

Jak prezentowały się gwiazdy? Zajrzyjcie do galerii.


Katarzyna Cichopek - Premiera książki

Katarzyna Cichopek - Premiera książki "Saga niewoli"

Rafał Grabias - Premiera książki

Rafał Grabias - Premiera książki "Saga niewoli"

Danuta Błażejczyk - Premiera książki

Danuta Błażejczyk - Premiera książki "Saga niewoli"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×