Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!
Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem....

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez...

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!
Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca...

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Dygant
Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Dygant

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio,...

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka...

Dziś wtorek, 19.06.2018

Ukochany miliarder, Leonardo DiCaprio i hektolitry szampana. Tak Rihanna świętowała swoje 30 urodziny! Roiło się od gwiazd!

Rihanna urodziny pijana


Rihanna świętowała 30 urodziny w towarzystwie gwiazd

Trudno dziś o kogoś, kto nie wie kim jest Rihanna. Nazywana przez fanów „księżniczką z Barbadosu”, jedna z najlepiej zarabiających gwiazd na świecie, obchodziła niedawno swoje 30. urodziny. Aż trudno uwierzyć, że ta piękna dziewczyna o egzotycznej urodzie jest w show-biznesie już od tylu lat, bo przecież zaczynała niemal jako nastolatka! Teraz jest już dorosłą, pewną siebie kobietą, a co za tym idzie – imprezuje jak dorosła, pewna siebie kobieta. Takiego przyjęcia Nowy Jork nie widział od dawna!

Wieczór rozpoczęła od eleganckiego, wystawnego obiadu w The Grill, z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną ciesząc się znakomitym jedzeniem, a następnie udała się do Pool Restaurant na after party, które uświetnił występ jedynej w swoim rodzaju Toni Braxton. Goście bawili się, śpiewali i tańczyli obficie rozlewając do kieliszków szampana dostarczonego przez samego Jaya-Z, którego z wokalistką nie od dziś łączą naprawdę bliskie i ciepłe stosunki. Dzięki jego uprzejmości, zaproszone na przyjęcie gwiazdy miały do dyspozycji 30 butelek Armand de Brignac Rose i Blanc de Blancs – ilość butelek odzwierciedlała oczywiście wiek RiRi.

Przyjęcie trwało niemal do 4 nad ranem, a fotografom udało się uchwycić obecność Paris Hilton z ukochanym Chrisem Zylką, Hassana Jameela – partnera Rihanny oraz Leonardo DiCaprio!

Rihanna zdobyła się również na uroczy gest w stronę mamy. Na swoim Instagramie, tuż przed przyjęciem, napisała:

10958 dni temu Monica Fenty została matką swojej jedynej córki. Dziś obchodzisz urodziny dokładnie tak samo jak ja. Kocham cię mamo. Dziękuję, że nosiłaś mnie pod sercem, urodziłaś, wychowałaś, wspierałaś, uczyłaś i kochałaś mnie pomimo wszystko i bez względu na wszystko. Jestem dziś tą kobietą tylko i wyłącznie dzięki tobie. Dziękuję Bogu za to, że tak idealnie wybrał cię na moją matkę, zesłał mojego ducha właśnie tobie. Jesteś wspaniała. Dziękuję!

Wygląda na to, że śliczna wokalistka bawiła się szampańsko. Życzymy wszystkiego najlepszego!

A skąd ten brzuszek? Rihanna na Grammy 2018 wywołała poruszenie! Dopatrzyli się u niej ciążowych krągłości!

W życiu Rihanny zmieni się wszystko! Zaręczyła się z arabskim miliarderem!

Szczyt absurdu. Nie uwierzycie, co sprzedaje rodzina Rihanny!

Czy lubisz Rihannę?Komentarzy: 5


Gość | 23 lutego 2018, 14:59

Nie widzę żeby była pijana czy coś… A nawet gdyby to co?!?! Jest dorosła i ma co świętować więc nie widzę problemu… Beznadziejny artykuł.


B | 23 lutego 2018, 13:20

Jakim trzeba być nieukiem by robić tyle błędów!


D | 23 lutego 2018, 12:31

Jakim trzeba być śmieciem by pisać artykół takiego wydarzenia piana na swych 30urodzi. Jak karzdy


Gość | 23 lutego 2018, 07:21

Ona nawet w tych napompowanych sukienkach wygląda sexi


riri | 22 lutego 2018, 19:24

Na 30 urodziny powinna sobie sprawić inny prezent – iqgreen, chociaż tyle. I w końcu zrobić porządek ze swoją sylwetką. Te napompowane i dziwne sukienki niestety nie pomogą, a nawet wygląda w tym gorzej.


Dodaj komentarz
×