Oscary 2019 pod znakiem spektakularnych kreacji gwiazd: Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela, J.Lo, Lady Gaga, Emma Stone [DUŻO ZDJĘĆ]

Oscary 2019 kreacje gwiazdy

Oscary 2019 kreacje gwiazdy

Kreacje gwiazd na Oscarach 2019

Paweł Pawlikowski z Małgosią Belą, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Bradley Cooper… Oscary 2019 wręczono w nocy z 24 na 25 lutego w Los Angeles. Na czerwonym dywanie przed Teatrem Dolby pojawiła się śmietanka towarzyska amerykańskiego show-biznesu, a gwiazdy w imponujących kreacjach lśniły jak klejnoty. Nie zabrakło również polskiego akcentu. Jak wyglądały kreacje znanych i lubianych podczas najważniejszego wydarzenia roku? Zobaczcie zdjęcia!

Oscary 2019 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w ciągu roku. W przemyśle filmowym nie ma ważniejszej nagrody od statuetek rozdawanych przez Amerykańska Akademię Filmową, nic więc dziwnego, że ceremonia ich wręczenia wzbudza tak ogromne emocje.

W nocy z 24 na 25 lutego, czyli z niedzieli na poniedziałek, odbyła się 91. ceremonia, podczas której nagrodzono najlepsze filmy, twórców i artystów minionego roku. Oscary to jednak nie tylko prestiżowe nagrody, ale również najbardziej imponujące kreacje roku.

Zobacz: Oscary 2019: Znamy zwycięzców! Sprawdź, kto wygrał w poszczególnych kategoriach

Gwiazdy na rozdaniu Oscarów 2019

Na czerwonym dywanie jest barwnie, drogo i bardzo luksusowo. Do tej „ścianki” gwiazdy przygotowują się przez cały rok, a ich stylizacje z zapartym tchem śledzi cały świat.

Kto pojawił się w tym roku na czerwonym dywanie? Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć m.in.: Paweł Pawlikowski, Małgosia BelaLady Gaga, Rami Malek, Jennifer LopezBradley CooperSerena Williams, Irina Shayk, Glenn CloseCharlize Theron, Borys SzycEmma Stone, Helen MirrenChris EvansAmy AdamsBrie Larson, Tina FeyJennifer Hudson, Regina Kinga, Ashley Graham, Adam Lambert.

Tuż przed rozpoczęciem gali pamiątkowe zdjęcie zrobiła sobie również Kinga Rusin, która poleciała do Los Angeles relacjonować Oscary 2019 dla Dzień Dobry TVN.

Jak wyglądały gwiazdy i czyja stylizacja była najbardziej efektowna na miarę kreacji wszech czasów?

Zobaczcie w naszej galerii kreacje gwiazd na Oscarach 2019.

Oscary 2019: Piękna Kinga Rusin szaleje za kulisami ceremonii! Dziennikarka jak prawdziwa filmowa gwiazda stanęła już na słynnej ściance!

Oscary 2019 już dzisiaj! Kto z Polski dostał prestiżową nagrodę? Które gwiazdy uczestniczyły w gali? Przypominamy wszystkie historyczne sukcesy naszych rodaków [WIDEO + GALERIA]

Oto jedyna Polka, która była nominowana do Oscara! Przegrała o włos z Elizabeth Taylor!

Oscary: Tych spektakularnych kreacji świat nigdy nie zapomni! Zobaczcie te, które przeszły do historii!


Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela – Oscary 2019, kreacja: Azzedine Alaïa

Paweł Pawlikowski i Małgosia Bela – Oscary 2019, kreacja: Azzedine Alaïa

Lady Gaga – Oscary 2019, kreacja: Alexander McQueen; biżuteria: Tiffany & Co.

Lady Gaga – Oscary 2019, kreacja: Alexander McQueen; biżuteria: Tiffany & Co.

Jennifer Lopez – Oscary 2019, kreacja: Tom Ford

Jennifer Lopez – Oscary 2019, kreacja: Tom Ford

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×