Szukaj

Gwiazdy na premierze filmu „Juliusz”: Kasia Sowińska, Piotr Stramowski, Magdalena Lamparska

Juliusz, premiera filmu

Juliusz, premiera filmu

Gwiazdy na premierze filmu „Juliusz”

Najbardziej oczekiwana premiera polskiego kina komediowego zbliża się wielkimi krokami. Film Juliusz, bo o nim mowa, na szklanych ekranach pojawi się już od najbliższego piątku. Kilka dni wcześniej, bo w poniedziałek, odbyła się premiera produkcji z udziałem gwiazd. Kto pojawił się na czerwonym dywanie?

Film opowiada historię nauczyciela plastyki (Wojciech Mecwaldowski), który prowadzi uporządkowane życie. Panuje nad wszystkim doskonale, oprócz jednego małego szczegółu. Mowa o jego ojcu (Jan Peszek), który pomimo tego, że przeszedł drugi zawał serca, nie zamierza rezygnować z przyjemności w życiu jakim są dla niego imprezy.

Tytułowy Juliusz będzie musiał więc znaleźć sposób, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Co z tego wyniknie?

Odpowiedź na to pytanie widzowie będą mogli poznać od najbliższego piątku. Dobrze wiedzą o tym gwiazdy, które pojawiły się na poniedziałkowej premierze. Na czerwonym żółtym dywanie do zdjęć pozowali m.in. Wojciech Łozowski, Kasia Sowińska, Piotr Stramowski, Magdalena LamparskaAndrzej SołtysikMaria DębskaMarcin Bosak Paulina Gałązka.

Kto jeszcze się pojawił? Zajrzycie do galerii i przekonajcie się sami

Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP: Katarzyna Sokołowska, Anna Kalczyńska, Karolina Ferenstein-Kraśko

Gwiazdy na Narodowym Czytaniu „Przedwiośnia” : Edyta Olszówka, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Więdłocha, Antoni Królikowski, Jolanta Fraszyńska

Gwiazdy na Narodowym Czytaniu „Przedwiośnia” : Edyta Olszówka, Mikołaj Roznerski, Agnieszka Więdłocha, Antoni Królikowski, Jolanta Fraszyńska

 

 


Piotr Stramowski-Premiera filmu

Piotr Stramowski-Premiera filmu "Juliusz"

Premiera filmu

Premiera filmu "Juliusz"

Paulina Gałązka-Premiera filmu

Paulina Gałązka-Premiera filmu "Juliusz"

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×