Szukaj

Cannes 2019. Gwiazdy w drodze na ceremonię wręczenia nagród Chopard Trophee: Paweł Pawlikowski, Dakota Fanning, Elle Fanning

Paweł Pawlikowski, Dakota Fanning, Elle Fanning... W poniedziałkowy wieczór, w czasie Festiwalu Filmowego w Cannes 2019, gwiazdy pojawiły się podczas imprezy  Chopard Trophee. Zobacz w jakich kreacjach wystąpiły.

Festiwal w Cannes 2019 to nie tylko oficjalne premiery. To także prestiżowe imprezy towarzyszące, które przyciągają prawdziwe gwiazdy. W poniedziałkowy wieczór takim wydarzeniem z pewnością był ceremonia wręczenia nagród Chopard Trophee.

Wyróżnienie to trafia w ręce dwóch młodych aktorów “szczególnie obiecujących i utalentowanych”. Nic więc dziwnego, że obserwowane jest przez największe nazwiska w branży i są z pewnością nie lada gratką dla fotoreporterów. W drodze na galę przyłapali oni gwiazdy takie jak m.in. Paweł PawlikowskiDakota FanningElle FanningColin FirthLea SeydouxNatalia Vodianova.

Jakie stylizacje znane osoby wybrały z tej okazji? Zdjęcia w galerii.

 

Zobacz: Quentin Tarantino w Cannes pokaże hit z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio. Przed premierą wystosował oficjalny apel do gwiazd

Zobacz: Cannes 2019: Pixie Lott na czerwonym dywanie wyglądała jak księżniczka! Dawno nie wyglądała tak dobrze

Zobacz: Cannes 2019. Pokaz „La Belle Epoque” z udziałem gwiazd: Aishwarya Rai, Pixie Lott, Marion Cotillard


Paweł Pawlikowski - Chopard Trophee, Cannes 2019

Paweł Pawlikowski - Chopard Trophee, Cannes 2019

Catrinel Marlon - Chopard Trophee, Cannes 2019

Catrinel Marlon - Chopard Trophee, Cannes 2019

Chloe Sevigny - Chopard Trophee, Cannes 2019

Chloe Sevigny - Chopard Trophee, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×