Gwiazdy na wystawie „Recycling Dogs”: Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, Dagmara Bryzek, Anna Matysiak

Gwiazdy na wernisażu Recycling Dogs

Gwiazdy na wernisażu Recycling Dogs

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, Dagmara Bryzek, Anna Matysiak... Gwiazdy na wystawie Recycling Dogs. Zdjęcia.

50 aktorów, piosenkarzy, tancerzy i modelek wzięło udział w sesji fotograficznej Recycling Dogs, którą zorganizowała Fundacja Mikropsy. Twórcą zdjęć, które znalazły się na wystawie, a także albumu fotograficznego jest Michał Gromada. Fundacja Mikropsy powstała w 2011 roku, a jej celem jest pomoc w adopcji psów małych ras.

Dziś prezentujemy album, w którym wzięło udział 50 artystów, co podobno czyni go największym tego typu projektem na świecie. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że mogłem pracować z tak wspaniałymi artystami, makijażystkami i stylistami, dzięki którym powstały te prace – powiedział autor.

Na wystawie, która odbyła się 6 czerwca, pojawiła się cała plejada gwiazd.

Gwiazdy na wystawie Recycling Dogs. Kto się pojawił?

Wśród gwiazd, które zostały sfotografowane na wernisażu, byli: Hanna Żudziewicz, Jacek Jasche, Julia Chatys, Monika Dryl, Dagmara Bryzek, Anna Matysiak, Michalina Sosna, Karolina Pilarczyk, Sandra Hajduk, Sasha Strunin.

Kocham zwierzęta i zawsze chętnie biorę udział w takich akcjach charytatywnych. Znam bardzo dobrze ludzi, którzy pracuję w fundacji i tworzyli tę kampanię. Sama sesja nie była łatwa, ponieważ te pieski mają traumę i są nieufne, na szczęście dość szybko zaprzyjaźniłam się z tym, z którym pozowałam do zdjęć – powiedziała na imprezie Julia Chatys.

My spoglądamy na wyraźnie zaokrąglony brzuszek Hani Żudziewicz. Gwiazda Tańca z Gwiazdami spodziewa się pierwszego dziecka i wygląda olśniewająco. Na ten wieczór wybrała sukienkę z połyskującej tkaniny, która delikatnie podkreśliła ciążowe kształty.

Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Hanna Żudziewicz - na wystawie Recycling Dogs

Hanna Żudziewicz - na wystawie Recycling Dogs

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - na wystawie Recycling Dogs

Jacek Jeschke, Hanna Żudziewicz - na wystawie Recycling Dogs

Anna Matysiak- na wystawie Recycling Dogs

Anna Matysiak- na wystawie Recycling Dogs

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×