Gwiazdy na premierze filmu „Druga połowa”: Olivier Janiak i Karolina Malinowska, Cezary Pazura, Rafał Rutkowski

Gwiazdy na premierze Drugiej połowy

Gwiazdy na premierze Drugiej połowy

Premiera filmu Druga połowa: Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Cezary Pazura... Jak prezentowały się gwiazdy?

W piątek 28 maja odbyła się premiera filmu Druga połowa, którego reżyserii podjął się Łukasz Wiśniewski. Na ekranie pokazały się gwiazdy: Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, Jacek Knap, Joanna Kuberska, Andrzej Grabowski.

Na ekranie będzie można zobaczyć także Małgorzatę Rozenek, która o swojej roli – przyjaciółki głównego bohatera, mówiła:

Muszę przyznać, że wszystkie spotkania z dziennikarkami, których doświadczyłam do tej pory, pomogły mi zagrać Olę, którą jest dziennikarką sportową i przyjaciółką głównego bohatera. Jestem wdzięczna za tę rolę, choć tak naprawdę spędziłam na planie tylko jeden dzień. Mam nadzieję, że moja przygoda z filmem dopiero się zaczęła i jestem bardzo ciekawa, jak potoczy się dalej.

Podczas uroczystej prezentacji Drugiej połowy Małgosia była nieobecna, bo razem z rodziną przebywa w Meksyku, ale na premierze pojawiły się inne gwiazdy.

Gwiazdy na premierze filmu Druga połowa. Kto się pojawił?

Premiera filmu Druga połowa, to pierwsze po długiej przerwie spowodowanej pandemią wydarzenie, na którym pojawiły się gwiazdy: Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Cezary Pazura, Edyta Pazura, Zbigniew Boniek, Marianna Zydek, Jacek Knap, Marianna Kuberska, Rafał Rutkowski, Joanna Majstrak, Michał Pol. Gościła również Aldona Wleklak – pr menadżer gwiazd i autorka książki Saga niewoli.

Zajrzyjcie do naszej galerii.

O czym jest film Druga połowa?

Młoda lekarka Magda spotyka tajemniczego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko, kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym mężczyzna od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że atrakcyjna lekarka jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu Jarosława Kota, który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć jej serce.

Idąc za radą jej przyjaciółki swojej wybranki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z”, czyli „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie. Mateusz również będzie chciał jej przypodobać się, ale w kompletnie odmiennym stylu. Jak skończą się miłosne perypetie bohaterów?

 


Zbigniew Boniek - premiera filmu Druga połowa

Zbigniew Boniek - premiera filmu Druga połowa

Karolina Malinowska i Olivier Janiak - premiera filmu Druga połowa

Karolina Malinowska i Olivier Janiak - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura - premiera filmu Druga połowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×