Gwiazdy na imprezie popularnej sieciówki: Małgorzata Bela, Kasia Warnke, Magda Mołek, Joanna Horodyńska, Malwina Wędzikowska

gwiazdy reserved

Gwiazdy na imprezie sieciówki

Plejada znanych i lubianych na imprezie zorganizowanej przez popularną sieciówkę. Na ściance nie zabrakło właścicieli najgorętszych nazwisk z polskiego show-biznesu. Jak wyglądały stylizacje gwiazd? Jakie miały kreacje? Zobaczcie zdjęcia!

Wiosna to bardzo intensywny okres w show-biznesie. Niemal każdego dnia odbywają się premiery, wystawy, pokazy mody czy prezentacje nowych kolekcji. Zabiegane gwiazdy pojawiają się to na jednej ściance, to na drugiej – 28 marca bawiły się na imprezie popularnej sieciówki w samym sercu Warszawy. Nie zabrakło na niej najgorętszych nazwisk ostatnich tygodni, nie zabrakło także spektakularnych stylizacji i boskich kreacji. Jak na event modowy przystało, było bardzo światowo.

Na wydarzeniu pojawili się między innymi Kasia Warnke, Joanna Horodyńska, Małgorzata Bela, Magda Mołek, Marta Dyks, Gosia Baczyńska, Marieta Żukowska, Malwina Wędzikowska, Sylwia Nowak, Kasia Burzyńska, Jankes, Radek Pestka czy Joanna Klimas.

Kto jeszcze? Jak wyglądały najlepsze stylizacje wieczoru?

Koniecznie zajrzyjcie do galerii!

Gwiazdy świętują 10-lecie Teatru Kamienica: Anna Popek, Beata Tadla, Grażyna Wolszczak, Paulina Holtz, Daria Widawska

Gwiazdy podczas uroczystej kolacji u Anity Lipnickiej: Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, Borys Szyc, Katarzyna Zielińska

Wnuki Donalda Trumpa to urodzone gwiazdy! Uśmiechnięty prezydent promuje dzieci syna w social mediach!


Małgorzata Bela na imprezie sieciówki

Małgorzata Bela na imprezie sieciówki

Kasia Warnke na imprezie sieciówki

Kasia Warnke na imprezie sieciówki

Malwina Wędzikowska na imprezie sieciówki

Malwina Wędzikowska na imprezie sieciówki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×