Szukaj

Beata Tadla już wie, kto wygra „Taniec z gwiazdami”! Bez chwili zastanowienia wskazała zwycięzcę [WIDEO]

Choć przed nami półfinał Tańca z gwiazdami, to Beata Tadla już wie, kto powinien wygrać program. Gwiazda zdradziła swoich faworytów w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Na kogo stawia?

Beata Tadla Taniec z gwiazdami 9

Beata Tadla dokładnie rok temu wygrała Taniec z gwiazdami. Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, wsparciu widzów i swojemu tanecznemu partnerowi, Janowi Klimentowi. Nic więc dziwnego, że to właśnie w nim dziennikarka widzi zwycięzcę tegorocznej edycji show.

W rozmowie z naszą reporterką Beata zdradziła, dlaczego to akurat Jan i Joanna Mazur powinni sięgnąć po Kryształową Kulę:

Ja cały czas mam w sobie na świeżo te emocje sprzed roku, chociaż mija już rok od finału „Tańca z Gwiazdami”, to cieszę się, że mogłam brać udział w tej poprzedniej edycji. Tę również śledzę. Jestem przekonana, że wygra Janek Kliment z Joasią Mazur. Janek jest cudownym tancerzem, fantastycznym trenerem. Joasia jest cudowną tancerką i wspaniałą osobą. Stworzyli wspaniały duet i budzą przepiękne emocje, które zostają w widzach i myślę, że zostaną na długo.

Czy Jan Kliment po raz trzeci z rzędu wygra Taniec z gwiazdami? Jeśli tak się stanie, tancerz ustanowi nowy rekord w historii polskiej edycji programu – dotychczas w dwukrotnie udało się to Stefano Terrazzino i Rafałowi Maserakowi.

Zobacz: Syn Dominiki Tajner-Wiśniewski trafił do szpitala na OIOM! Nastolatek jest w bardzo ciężkim stanie!

Zobacz: Co ukrywa Dominika Tajner-Wiśniewska? Michał zamierza ujawnić jej wstydliwy sekret! Będzie skandal?

Zobacz: Długi to nic. Dominika Tajner-Wiśniewska wyjawiła jeszcze ciekawszą tajemnicę małżeńską! Co na to jej syn?


Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Beata Tadla wygrała Taniec z gwiazdami 8

Joanna Mazur i Jan Kliment – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

Joanna Mazur i Jan Kliment – ćwierćfinał Tańca z gwiazdami

×