Zobaczcie suknię ślubną Małgorzaty Rozenek! Nie będzie biała! Projektanci zasypali ją kreacjami na tę wyjątkową okazję! Mamy zdjęcia

Suknia ślubna Małgorzaty Rozenek

Suknia ślubna Małgorzaty Rozenek

Szkice i kolor sukni ślubnej Małgorzaty Rozenek

Już w ten weekend ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Para w końcu powie sobie „tak”. Do wydarzenia zakochani szykowali się od tygodni, wszystko po to, aby wyglądać perfekcyjnie i zachwycić zaproszonych gości. Gwiazda TVN tego dnia zaprezentuje się wyjątkowo pięknie. Projektanci zasypali ją propozycjami kreacji, więc Małgosia miała w czym wybierać.

Jastrząb Post dotarł do szkiców sukni ślubnych które zostały przygotowane specjalnie dla Małgosi. Udało nam się też ustalić, że suknia ślubna Małgorzaty Rozenek nie będzie biała! Gwiazda postawiła na inny kolor. Złoto, srebro i róż, czy szarości? Cała stylizacja będzie z pewnością bardzo minimalistyczna, tak samo, jak ręcznie zdobione na czerpanym papierze zaproszenie.

Czyjego projektu jest suknia ślubna Małgorzaty Rozenek? Gwiazda z pewnością pojawi się w kreacjach projektantów: Eva Minge i Marlu. Ale mają się też pojawić suknie od innych designerów. W której z nich powie TAK Radosławowi Majdanowi?

Nie ukrywam, że projektanci postanowili mnie porozpieszczać w tym szczególnym dniu i dostałam wiele różnych pięknych sukni – zapowiedziała Rozenek w Dzień Dobry TVN

Wiadomo na pewno, że suknię przyszłej żony widział już Radosław. Według zapewnień piłkarza, wygląda tak jak zawsze, czyli przepięknie.

Ciekawe, czy suknia ślubna Rozenek przebije kreację Agnieszki Woźniak-Starak? Oraz ich liczbę – Agnieszka zaprezentowała się w trzech na ślubie i czwartej na pożegnaniu gości.

Odpowiedź na to pytanie poznamy już niebawem.

Zobacz: Mamy zdjęcia ze ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Przyjechali bardzo drogim autem!

Zobacz: Gwiazdy na ślubie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Kto pojawił się na ceremonii i weselu? Oj, dużo!

Zobacz: Tak wyglądają obrączki ślubne Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Zapłacili za nie prawie 20 tysięcy złotych!

Agencja X-News / x-news.pl

Projekty sukien ślubnych dla Małgorzaty Rozenek

Projekty sukien ślubnych dla Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek w białej sukni Marlu - zdjęcia paparazzi

Małgorzata Rozenek w sukni Marlu


Marlu - suknia ślubna dla Małgosi Rozenek

Marlu - suknia ślubna dla Małgosi Rozenek

Suknia ślubna dla Małgorzaty Rozenek projektu Marlu

Suknia ślubna dla Małgorzaty Rozenek projektu Marlu

Jak wygląda suknia ślubna Małgorzaty Rozenek?

Jak wygląda suknia ślubna Małgorzaty Rozenek?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×