Szukaj

Tak Michał Szpak wystąpił w Holandii! Zaśpiewał nową wersję “Color Of Your Life”. Reakcja publiczności? Nie mogło być lepiej [WIDEO]

Występ Michała Szpaka w Holandii

Już 12 maja Michał Szpak zawalczy o udział w finale i (mamy nadzieję) zwycięstwo na Eurowizji 2016. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Polska wystąpi jako druga w 2. półfinale. Zanim jednak to nastąpi, wokalista udał się w zagraniczną trasę promocyjną. Dzisiaj Michał Szpak wystąpił w Amsterdamie. To właśnie w Holandii odbywa się najpopularniejsze wydarzenie wśród wielbicieli konkursu – Eurovision in concert.

Michał Szpak zaśpiewał w drugiej części koncertu. Wykonanie Color Of Your Life porwało publiczność. Fani z całego świata wspólnie z Polakiem śpiewali najbardziej wpadający w ucho fragment utworu, także po zakończeniu występu. Michał zaprezentował w Holandii świetną formę wokalną. Po raz pierwszy zaśpiewał oficjalną (skróconą) wersję utworu, którą usłyszymy także na Eurowizji 2016.

Zobacz: Tak wygląda pocztówka Michała Szpaka na Eurowizję 2016! Zobaczy ją 200 milionów widzów!

Oprócz Polaka na Eurovision in concert 2016 w Amsterdamie wystąpili reprezentanci 28 krajów, takich jak: Izrael, Estonia, Islandia, Wielka Brytania, Bośnia i Hercegowina, Ukraina, czy typowana do zwycięstwa Łotwa.

Jak oceniacie występ Michała Szpaka w Holandii? Przed nim jeszcze wizyty w Tel Awiwie i Londynie. Po Eurowizji wokalista zaśpiewa także w Lizbonie.

Zobacz: Michał Szpak był 11, a potem 5… A teraz? Które miejsce Polska zajmuje u bukmacherów?

Reakcje na występ Michała Szpaka w Amsterdamie

Zagraniczne serwisy oceniły prezentację Michała Szpaka bardzo pozytywnie. Redaktorzy podkreślają, że Polak otrzymał największy aplauz, a publiczność śpiewała z nim długo po występie. Opinie przeczytacie tutaj.


Czy Michał Szpak wygra Eurowizję 2016?

×