Gwiazdy o wyborach prezydenckich. Jedni zdradzili swoich faworytów, inni nie głosują w ogóle [WIDEO]

Gwiazdy o wyborach

Gwiazdy o wyborach

Gwiazdy zdradziły w rozmowach z Jastrząb Post, czy wybierają się na wybory prezydenckie, które już wkrótce, bo 28 czerwca. Kto w ogóle nie wybiera się do urn, a kto otwarcie mówi, na kogo odda swój głos?

Wybory prezydenckie odbędą się już w niedzielę 28 czerwca. Każdy głos się liczy, a kampania i walka o elektorat, trwają w najlepsze. Sondaże przedwyborcze mówią wyraźnie, że niezmiennie liderem jest urzędujący prezydent Andrzej Duda. Depcze mu po pietach Rafał Trzaskowski, który okazał się czarnym koniem kampanii. W stawce niezmiennie liczy się też Szymon Hołownia. 

Jak na sprawę wyborów zapatrują się gwiazdy? Czy będą głosować i jeśli tak, to na którego kandydata?

Na kogo gwiazdy zagłosują w wyborach 2020?

Gwiazdy wypowiedziały się na temat wyborów prezydenckich w rozmowach z reporterką Jastrząb Post. Zobaczcie, co zdradziły.

Dominika Tajner otwarcie mówi o tym, że na wybory pójdzie, ale nie rusza publicznie tematów politycznych. Ma też sprecyzowane poglądy i nie ma wątpliwości, do kogo powędruje jej głos:

Nie chcę rozmawiać na tematy polityczne. Wiem, na kogo będę głosować, ale w ogóle nie dotykam publicznie tych tematów, bo nie chcę się narażać w tym względzie.

Z kolei Paula Tumala wyznała, że nie jest na bieżąco jeśli chodzi o sprawy publiczne, i tylko dzięki partnerowi wie, co się dzieje w Polsce. Na wybory pójdzie tylko wtedy, jeśli znajdzie opiekę dla córek:

Szczerze mówiąc od kiedy jestem mamą w ogóle nie mam czasu oglądać telewizji. Gdyby nie mój partner, to nawet nie wiedziałabym do końca, że jest pandemia. Nie wychodziłam na dwór, byłam na tyle zmęczona, że jak miałam dzień wolny to kładłam się spać. A jak już wychodziłam na dwór, to byłam w szoku, że tyle ludzi chodziło w maseczkach. I mój partner mi mówił, co dzieje się w Polsce. Nie włączam telewizora, nie mam czasu oglądać wiadomości, a jak już wchodzę na internet,  to najczęściej poświęcam ten czas moim obserwatorom. Nie wiem czy pójdę głosować. Zależy czy babcia będzie miała czas, aby zająć się dziewczynkami.

Gwiazda show TTV Królowe życia, Rafał Grabias, od razu wyjawił, na kogo zagłosuje w wyborach, stwierdził, że to najlepsza z możliwych opcja:

Mam swojego kandydata. Nie chciałbym namawiać, przekonywać, ale myślę, że pan Trzaskowski będzie najlepszym kandydatem. Dla mnie jest to jedyny słuszny wybór.

Eliza Trybała nie jest przekonana do rozmów na tematy polityczne, nie podoba jej się sytuacja w naszym kraju. Nie wybiera się na głosowanie, bo nie jest zameldowana w Warszawie:

Jak widzę co dzieje się w Polsce, to nie chcę się wypowiadać na tematy polityczne. Poza tym, mieszkam w Warszawie, a jestem zameldowana w mojej miejscowości i nawet jakbym chciała iść na wybory, to będąc w Warszawie nie mogłabym zagłosować. Raczej nie wybieram się na głosowanie.

Wyjątkowo zgodne w sprawie wyborów są siostry Szczepańskie. Mimo że często różnią się poglądami, to zagłosują na tego samego kandydata, nie zdradziły jednak jego nazwiska:

Głosujemy na tego samego kandydata, ale zostawiamy to dla siebie. My otwarcie rozmawiamy na temat naszych wyborów. Jeżeli w jakimś temacie pojawia się inne zdanie, to jest przecież demokracja i każdy ma prawo wyboru. Ale akurat w tym temacie mamy jedno zdanie.

Zwyciężczyni Paradise Hotel, Marietta Witkowska wybiera się na wybory i uważa, że każdy powinien to zrobić:

Oczywiście, że szanuje swój głos i każdy powinien go szanować. Szczególnie ci, co najbardziej komentują, chcą wyprowadzać się z kraju. Powinni iść na wybory i oddać swój głos.

Lidia Kopania, która ponownie zagościła na salonach i zapowiada nowy singiel, podkreśliła, że każdy głos jest ważny i że należy zagłosować:

12 points to Poland. Każdy głos ma znaczenie. Idziemy na wybory. Głosujemy.

Jak widzicie, gwiazdy w różny sposób podchodzą do wyborów prezydenckich, jednak większość deklaruje, że stawi się 28 czerwca i odda swój głos. Wy się wybieracie?


Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Dominika Tajner na otwarciu salonu kosmetycznego

Lidia Kopania na otwarciu salonu kosmetycznego

Lidia Kopania na otwarciu salonu kosmetycznego

scena z: Paula Tumala, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Paula Tumala, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×