Wróżbita Maciej o Dagmarze Kaźmierskiej i jej przeszłości. Raczej wolałaby tego nie słyszeć [WIDEO]

Wróżbita Maciej, Dagmara Kaźmierska

Wróżbita Maciej, Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska prywatnie. Jaka jest? Czy wciąż żałuje wydarzeń, jakie miały miejsce w jej życiu, gdy jej syn miał 8 lat? Na pytania tylko dla nas odpowiedział Wróżbita Maciej.

Dagmara Kaźmierska szturmem wdarła się do show-biznesu. Chyba nikt nie wyobraża sobie hitu TTV bez jej udziału – jest nieodłączną częścią Królowych życia. Na fali programu wypłynęła na szerokie wody show-biznesu i zyskała popularność, na jaką wiele gwiazd pracowało latami. Barwna osobowość, charyzma i błyskotliwość sprawiły, że publiczność wręcz ją uwielbia. Dowodem jest 1 milion fanów na Instagramie. Sympatycy tak bardzo ją polubili, że nawet wybaczyli jej mroczną przeszłość.

Czy Dagmara Kaźmierska żałuje swojej przeszłości?

Dagmara przed laty trafiła do więzienia. Zanim otworzyła dobrze prosperujący butik, prowadziła klub nocny. Została zatrzymana przez policję, a sąd skazał ją za sutenerstwo. W areszcie przebywała aż 14 miesięcy, a rozłąka z 8-letnim synem była dla niej największą tragedią. O trudnych czasach opowiedziała w programie Kuby Wojewódzkiego.

Celebrytka nie wstydzi się swojej niechlubnej przeszłości, ale podkreśla, że było to dla niej bardzo ciężkie doświadczenie.

Wróżbita Maciej tylko dla nas wypowiedział się o bohaterce show Królowe życia. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradzi, jaka jest prywatnie. Coś czujemy, że Dagmara wolałby nie wiedzieć, co ekspert od numerologii wyczytał z jej daty urodzenia:

Dagmara urodziła się 12 kwietnia i jest to bardzo postrzelona osoba. Jeżeli jest trójką z dnia, to jest bardzo postrzelona i może być nawet trochę niepoważna i lekkomyślna.

Czy jego zdaniem Dagmara żałuje swojej przeszłości i się nią przejmuje?

Czy ona się przejmuje? Nie. Trójki na ogół się nie przejmują niczym. One są optymistyczne i czerpią prostotę z życia. Po prostu.

Jesteście fanami Dagmary?


Dagmara Kaźmierska w podróży

Dagmara Kaźmierska w podróży

Dagmara Kaźmierska - premiera

Dagmara Kaźmierska - premiera "Pętli" Patryka Vegi

Sylwester w Polsacie 2020 - Wróżbita Maciej

Sylwester w Polsacie 2020 - Wróżbita Maciej

Komentarze

 • Gość pisze:

  ona jest irytująca:te jej fochy, jej miny, jej „mądrości”wygłaszane co chwila, jej gwiazdorzenie powodują mdłości.Na początku trochę oglądałam, ale od dawna nie, bo nie da się tego strawić.Po co ją lansować?

 • Gość pisze:

  Wszystko super tylko kto zrobił ją gwiazdą

 • Gość pisze:

  Promowanie osob o tak mrocznej przeszlosci/sutenerstwo/ bez wzgledu na to czy poniosly kare czy nie uwazam za niemoralne i obrazliwe dla osob ktore byly wykorzystywane w ten sposob.

 • zenadaa pisze:

  Dagmara nie wpadła w kłopoty kiedy jej syn miał 8 lat, obracała się w środowisku kryminalnym dużo wcześniej. Ojciec Conanka mial agencje towarzyskie kiedy Dagmara była w ciąży. Ten biznes podobnie jak kasyna, kantory a iedyś handel walutą pod pewexami i bankami był zdominowany przez środowisko przestępcze. Ojciec Conanka wszedł ze swoim ineteresem z panienkami na teren innego mafiosa który przyszedł do jego domu a kiedy go nie zastał nastraszył będącą w zaawansowanej ciąży dagmarę co się stanie kiedy nie wycofają się z interesu. Kiedy tatuś Conanka się o tym dowiedział zastrzelił faceta z zminą krwią, po paru miesiącach został schwytany i skazany. To zdarzenie niczego nie nauczyło Dagmarki, zamiast wziąć się za uczciwą pracę zajęła się stręczycielstwem na własny rachunek i została skazana kiedy synuś miał 8 lat. Kto by tam harował za marne grosze skoro można mieć taki dochodowy interes? Lubi luksus – futra, bżuterię , lekkie życie. To jak ją pokazują w programie a jaka jest to dwie różne strony monety. Gra rolę jaką jej wyznaczono i tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×