Szukaj

Urszula Dudziak jak lwica stanęła w obronie Michała Szpaka! Mai Sablewskiej może zrobić się głupio [WIDEO]

Urszula Dudziak jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Jest ikoną muzyki jazzowej. Znana na całym świecie artystka, stanęła murem za Michałem Szpakiem! Zobacz, dlaczego.
Urszula Dudziak w obronie Szpaka

Urszula Dudziak w obronie Szpaka

Michał Szpak, to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych i uwielbianych przez fanów artystów. Jednak początki jego kariery nie były łatwe. Swoje pierwsze kroki stawiał w programie X-Factor. Musiał mierzyć się z dość ostrą krytyką, chociażby ze strony Mai Sablewskiej, która nie szczędziła mu gorzkich słów na temat jego wizerunku. Urszula Dudziak, która wciela się w postać jurorki muzycznego show w najnowszym filmie Ostra, uważa, że Maja Sablewska powinna sobie darować tak bezkompromisową ocenę:

Trzeba bardzo uważać na słowa, bo słowa mogą ranić i ich się nie da wymazać, bo są zarejestrowane. Trzeba bardzo delikatnie podchodzić do uczestników, bo to bardzo wrażliwa materia – komentuje postawę Sablewskiej diwa.

Czy ona sama chciałaby stać się jurorką w talent show?

To nie jest takie proste. Mnie to kosztuje bardzo dużo zdrowia. Brałam udział w Bitwie na Głosy, to było lata temu, a ja nawet nie byłam jurorką, ale miałam swój 16 osobowy chór i wiem, ile mnie to kosztowało. Wielka odpowiedzialność. To nie jest łatwe. Miałabym spore dylematy.

Już niebawem w Telewizji Polskiej program The Voice Senior. Jakie zdanie na ten temat ma Urszula Dudziak?

Uważam, że to jest genialny pomysł. Znamy z historii takie przypadki, że właśnie ludzie podejrzewali, że mają wszystko za sobą, a okazywało się, że mają przed sobą. Ja jestem za seniorami. Jestem przykładem kobiety, która ma 75 lat, ma bardzo dużo planów, pisze książki, bierze udział w koncertach, motywacyjnych spotkaniach, mam swój kanał na YouTube, a to się stało niedawno. Tak więc to jest fantastyczny pomysł, gratuluję, że ktoś na to wpadł.  Będzie to miało niesamowity poklask – entuzjazmuje się piosenkarka.

Cała rozmowa poniżej.

Występ Michała Szpaka na castingu do X-Factora i wspomniana reakcja Mai Sablewskiej:

Zobacz: Tak mieszka prawdziwa gwiazda! Urszula Dudziak pokazała swoją ogromną posiadłość [WIDEO]

Zobacz: Urszula Dudziak: Zaręczyłam się!

Zobacz: Urszula Dudziak wygrała z rakiem. Teraz walczy o pieniądze [wideo]


Urszula Dudziak – wernisaż kalendarza Gedeon Richter Kobiecym zdaniem 2019

Urszula Dudziak – wernisaż kalendarza Gedeon Richter Kobiecym zdaniem 2019

Urszula Dudziak - Dzień Dobry TVN 2018

Urszula Dudziak - Dzień Dobry TVN 2018

Michał Szpak paparazzi

Michał Szpak paparazzi

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×