ExclusiveDawid Kwiatkowski skomentował obozy muzyczne Michała Szpaka: "Zobaczyłem i pomyślałem, że…" [WIDEO]

Dawid Kwiatkowski skomentował obozy muzyczne Michała Szpaka: "Zobaczyłem i pomyślałem, że…" [WIDEO]

Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski
Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski
17.02.2018 11:45, aktualizacja: 17.02.2018 17:10

Dawid Kwiatkowski pomimo młodego wieku osiągnął już więcej niż większość starszych od siebie gwiazd. Idol nastolatek praktycznie wszystko, czego tylko dotknie zamienia w złoto. Nic więc dziwnego, że może być inspiracją dla innych młodych artystów. Dawid oprócz tego, że śpiewa, jest jurorem i pisze książki, to wkrótce będzie miał jeszcze swój debiut w filmie. Wokalista od wielu lat organizuje również obozy muzyczne, podczas których uczestnicy mogą doskonalić swój warsztat, a także bliżej poznać swojego idola.

Jak wiadomo sukces ma wielu ojców. Obozy Dawida, które cieszą się niezwykłą popularnością, zainspirowały inne gwiazdy do wcielenia podobnego pomysłu w życie – podobny biznes rozkręca Michał Szpak. Artysta również postanowił organizować obozy muzyczne ze swoim udziałem. Czy Dawid boi się konkurencji?

My się z Michałem bardzo lubimy. Ja dowiedziałem się o pomyśle Michała przez portale plotkarskie. Zobaczyłem i pomyślałem, że ekstra. Każdy ma prawo do różnych ruchów, jeśli chodzi o swoją pracę. My zapoczątkowaliśmy obozy, a jeśli Michał Szpak robi takie obozy to tylko życzę powodzenia, bo to jest napraawdę świetna sprawa. Jeśli dobrze się to poprowadzi, to chce się tam wracać i nie traktuje się tego broń boże jako pracę. Ja po pokazie wracam na obozy i mam nadzieję, że Michał też będzie tak chętnie na swoje wracał – wyznał nam artysta.

Jakie rad udzielił Michałowi Dawid?

Jeśli Michał chce do mnie zadzwonić i spytać o kilka rad na temat obozu, bardzo chętnie. Dlatego, że mamy za sobą 30 turnusów, więc wiemy z czym to się je po prostu. Ale myślę, że Michał na tyle jest ogarnięty i mądry i sympatyczny, że na pewno sobie poradzi – skwitował temat idol nastolatek.

Obóz Michała czy Dawida? Na czyj pojechalibyście chętniej?

Cała rozmowa poniżej:

 • Dawid Kwiatkowski - MTV EMA pre-Party 2017
 • Dawid Kwiatkowski - 15 urodziny Pytanie na Śniadanie
 • Michał Szpak & Norbert Dąbek
 • Dawid Kwiatkowski - Maciej Zień, pokaz wiosna lato 2018
 • Dawid Kwiatkowski - MTV EMA 2017
 • Michał Kwiatkowski i Maxime Assenza wziął dziś ślub
 • Michał Szpak w prześwitującej koszuli
 • Michał Szpak - Kolędowanie z TVN 2017, kościół Bożego Ciała w Krakowie
 • Michał Szpak - Sylwester 2017 TVP Zakopane
 • Michał Szpak - Sylwester 2017 TVP - Dwójka, Zakopane
[1/10] Dawid Kwiatkowski - MTV EMA pre-Party 2017
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także