MasterChef Junior – znamy cały skład jury!

MasterChef Junior - skład jurorski

MasterChef Junior - skład jurorski

Obsada jurorska Masterchef Junior

Wczoraj miał miejsce emocjonujący finał czwartej edycji MasterChef, którą zwyciężył Damian Kordas, a już wiosną na antenę stacji TVN zawita kolejny MasterChef, jednak nieco odmieniony. Tym razem w roli debiutujących kucharzy zobaczymy… dzieci!

Właśnie zakończyły się castingi, podczas których wyłoniono najzdolniejsze dzieci w wieku 8-13 lat, które już za kilka miesięcy zaprezentują na ekranach telewizorów swój talent kulinarny. Kwestia uczestników pozostaje wciąż wielką niewiadomą, jednak już dzisiaj poznaliśmy cały skład jurorski nowego show! Kto będzie oceniał młodych kucharzy?

Jak udało się nam dowiedzieć za jurorskim stołem zobaczymy znajome i lubiane twarze – Annę Starmach i Michela Morana! Do tej dwójki dołączy jednak zupełnie nowa twarz w polskim show-biznesie – Mateusz Gessler! Mężczyzna jest restauratorem i słynie ze swojego wybuchowego charakteru. Jego obecność w programie może być tym bardziej ciekawa zwłaszcza, że w roli eksperta w MasterChef Junior pojawi się jego ciotka, Magda Gessler! Spotkanie tej temperamentnej dwójki zapowiada się naprawdę gorąco.

Co ciekawe, Mateusz miał już szansę na prowadzenie swojego kulinarnego show, jednak wycofał się z powodów osobistych. W ubiegłym roku restaurator odrzucił propozycję bycia gospodarzem w polsatowiskim Hell’s Kitchen, a jego miejsce zajął ostatecznie Wojciech Modest Amaro.

Myślicie, że nowe kulinarne show podbije serca widzów? Będziecie oglądać?

Zobacz: Damian Kordas i Adam Kozanecki – Kto wygrał czwartą edycję MasterChefa?

Master Chef

Master Chef

Mateusz Gessler/ fot. Facebook

Mateusz Gessler / fot. Facebook


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×