ExclusiveMateusz Gessler o zachowaniu Roxie na planie "MasterChef Junior". Spojrzał jej w oczy i od razu wiedział, z kim ma doczynienia

Mateusz Gessler o zachowaniu Roxie na planie "MasterChef Junior". Spojrzał jej w oczy i od razu wiedział, z kim ma doczynienia

Roksana Węgiel w MasterChef Junior
Roksana Węgiel w MasterChef Junior

03.03.2021 13:00, aktual.: 03.03.2021 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TVN wiosną wyemituje szóstą edycję MasterChef Junior. Program z udziałem gotujących dzieci cieszy się sporą popularnością wśród widzów. Każdy odcinek śledzi ok. 2 miliony Polaków, co czyni widowisko jednym z najpopularniejszych kulinarnych shows w kraju.

W nowym sezonie nie zabraknie zdolnych i ambitnych wschodzących gwiazd gastronomii. Dzieci zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami rzuconymi przez producentów, a ich popisowe dania oceni profesjonalne jury. Tak jak w poprzednich latach o wynikach decydować będą Michele Moran, Mateusz Gessler i Ania Starmach, która na planie stawiła się w drugiej ciąży. Dla publiczności to dodatkowa gratka. Mistrzyni wypieków będzie mogła zaprezentować swój rosnący brzuszek, czego przedsmak pokazała jakiś czas temu na Instagramie (zobacz zdjęcia).

Mateusz Gessler o Roksanie Węgiel na planie MasterChef Junior 6

Produkcja MasterChef Junior zadbała o odpowiednią rozrywkę nie tylko dla widzów, ale także dla uczestników. W pierwszym odcinku niespodziewanie na scenie pojawi się idolka nastolatek – Roksana Węgiel. Zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 zaśpiewa swój międzynarodowy hit Anyone I Want To Be i przywita się z obsadą, która walczy o tytuł najlepszego dziecięcego kucharza w kraju.

Roksana Węgiel w MasterChef Junior 6
Roksana Węgiel w MasterChef Junior 6

Mateusz Gessler zdradził nam, jak Roxie zachowywała się na planie. Restaurator był pod wrażeniem swobody, jaką piosenkarka miała przed kamerami:

Roksana była sobą. Była uśmiechniętą, fajną nastolatką, która się nie boi kamer, nie boi się kontaktu z dziećmi. Była bardzo pozytywnie nastawiona na jedzenie. Była sobą.

Mateusz miał okazję dokładnie przyjrzeć się w oczy Roxie. Uważa, że Węgiel jest dobrym człowiekiem:

Czasami widać po oczach, jak człowiek jest dobrym człowiekiem. I Roksana jest dobrym człowiekiem. Tak dużo dała miłości tym dzieciom i funu, że to naprawdę było tak przyjemne na to patrzeć i fajnie.

Emisja odcinka z udziałem Roksany już 7 marca.

  • Mateusz Gessler – TVN wiosenna ramówka 2021
  • Roksana Węgiel w MasterChef Junior 6
  • Slider item
  • Slider item
  • Roksana Węgiel w MasterChef Junior
  • Roksana Węgiel w MasterChef Junior 6
  • Roksana Węgiel w MasterChef Junior 6
  • Roksana Węgiel w MasterChef Junior 6
[1/8] Mateusz Gessler – TVN wiosenna ramówka 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także