Szukaj

Edyta Zając już wie, jak wygrać „Taniec z gwiazdami”! Sandra Kubicka zdradziła jej kilka trików [WIDEO]

Edyta Zając i Sandra Kubicka – Taniec z gwiazdami

Edyta Zając i Sandra Kubicka – Taniec z gwiazdami

Edyta Zając, to kolejna modelka, która weźmie udział w Tańcu z gwiazdami. Czy podobnie jak Sandra Kubicka przełamie złą passę dla reprezentantek tego zawodu? O to zapytała ją nasza reporterka.

Edyta Zając po rozwodzie z Jakubem Rzeźniczakiem podjęła się kolejnego wyzwania zawodowego, które może być przełomowe dla jej kariery. Modelka weźmie udział w Tańcu z gwiazdami. Przygotowania do pierwszego występu idą pełną parą. Gwiazda spędza na sali treningowej długie godziny, dopieszczając układ choreograficzny, który zaprezentuje na żywo już 6 marca.

Taniec z gwiazdami: Edyta Zając doradzała się Sandry Kubickiej

Dotychczas modelki w Tańcu z gwiazdami radziły sobie przeciętnie. Większość z nich odpadła z programu jeszcze zanim na dobre się rozkręcił. Złą passę przerwała Sandra Kubicka, która w poprzednim sezonie dotarła aż do półfinału. Okazuje się, że Edyta skontaktowała się z nią w celu ustalenia jak najlepszej strategii:

Klątwy się nie boję, aczkolwiek teraz przygotowując się do naszego pierwszego występu oglądam na YouTubie występy moich poprzedniczek czyli koleżanek z branży. Sandra ma wyjątkowy talent, zresztą napisała mi kilka wskazówek jak najlepiej się przygotowywać, więc bardzo miło z jej strony. Oglądałam taniec Renaty Kaczoruk, piękny walc, aż się zakochaliśmy oboje w tym tańcu-wypadła fenomenalnie. Podpatrywałam też tańce Anie Jagodzińskiej, niestety nie miała możliwości zbyt długo się prezentować.

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke

Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke w Tańcu z gwiazdami

Zając absolutnie nie wie, dlaczego część modelek tak szybko pożegnała się z show:

Nie wiem, z czego to wynika. Czasami to nie sam taniec, ale poparcie widzów i fanów tego programu. Ja z siebie na pewno dam 100% i zobaczymy, jak to wszystko wyjdzie. Stresuję się ogromnie, pewnie im bliżej programu na żywo tym stres będzie większy, ale na razie mam za zadanie doszlifować ten taniec już tak po prostu, żeby był idealny.

Trzymacie kciuki za Edytę i Michała?


Edyta Zając – Rzeźniczak na gali Elle Style Awards

Edyta Zając – Rzeźniczak na gali Elle Style Awards

Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 10 - półfinał

Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke - Taniec z Gwiazdami 10 - półfinał

Sandra Kubicka i pies Fortuna na planie Tańca z gwiazdami

Sandra Kubicka i pies Fortuna na planie Tańca z gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×