Sylwia Bomba nie ma wątpliwości, kto NIE WYGRA „TzG”. Jej słowa to kubeł zimnej wody dla faworytki show

Sylwia Bomba otworzyła się przed nami na temat nowej edycji Tańca z gwiazdami. Już teraz wie, kto nie ma szans na wygranie programu!

Sylwia Bomba zyskała sławę jako gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem. W zeszłym roku mogliśmy podziwiać ją w Tańcu z gwiazdami, z którego odpadła krótko przed finałem. Jej pląsy na parkiecie zyskały spore grono fanów i uznanie jurorów. Dziś influencerka śmiało może nazywać siebie ekspertką od show. I właśnie w tę rolę wcieliła się w trakcie rozmowy z reporterką Jastrząb Post.

Bomba jako doświadczona komentatorka programów telewizyjnych ma wyrobione oko w kwestii tego, kto jest najmocniejszym albo najsłabszym kandydatem do zwycięstwa w poszczególnych formatach. Tak też było i tym razem. Sylwia bez problemu wskazała gwiazdę, której jej zdaniem widzowie nie pozwolą wygrać Tańca z gwiazdami.

Sylwia Bomba już wie, kto nie wygra Tańca z gwiazdami

Sylwia Bomba nie ukrywa, że trzyma kciuki za Jacka Jeschke, który partnerował jej w poprzednim sezonie. Ma nadzieję, że to on i Jamala, z którą tańczy, sięgną po Kryształową Kulę:

Jestem zachwycona. Mój partner Jacek Jeschke, starał się ze mnie wycisnąć siódme poty, a okazało się, że ja nie mam talentu do tańca, bo tak pięknie tańczy z Jamalą i jestem z nich taka dumna i oglądałam to tango i byłam zachwycona. I Jacek Jelonek, który mnie oszukiwał, że ma dwie lewe nogi, a zasuwa jak szalony.

Jej zdaniem na pewno nagroda główna nie trafi w ręce Karoliny Pisarek:

Na pewno jestem przekonana, że nie wygra Karolina Pisarek. Raczej ma najmniejsze szanse według mnie z różnych przyczyn. Taniec z Gwiazdami jest taki nieprzewidywalny, że nigdy nie wygrywa faworyt. Już to zauważyłam parę razy. Na pewno trzymam kciuki za mojego tancerza i chciałabym, aby wygrała Jamala, ale myślę sobie, że też jest Natalia Janoszek, która niesamowicie zbiera te 10, więc poziom tej edycji jest bardzo wysoki.

Dlaczego uważa, że finalistka Top Model nie ma szans na zwycięstwo?

Powiem szczerze-ja nigdy nie czytam komentarzy, ale ostatnio znalazłam artykuł właśnie o Karolinie i przeczytałam komentarze i tam nie było żadnego pozytywnego komentarza, a jednak w Tańcu z Gwiazdami głosują ludzie. Więc wydaje mi się, że może być trudno.

Cała rozmowa poniżej.


Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 5

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13, odc. 5

Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13., odc. 3

Karolina Pisarek, Michał Bartkiewicz - Taniec z Gwiazdami 13., odc. 3

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Karolina Pisarek i Michał Bartkiewicz - drugi odcinek Tańca z gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×