Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Karolina Szostak nawet w święta nie odpuści sobie z dietą cud! Czy coś poza okładkową sałatą i arbuzem zje w Wigilię? [WIDEO]Świąteczna dieta Karoliny Szostak

Karolina Szostak w tym roku przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła do rozmiaru 36 i wprawiła w osłupienie największych sceptyków gwiazdorskich diet. Szostak może pochwalić się smukłą sylwetką, o której jeszcze dwa lata temu mogła jedynie pomarzyć. Świetny wygląd to zasługa restrykcyjnego stylu żywienia.

Karolina na co dzień zajada się niskokalorycznymi, warzywno-owocowymi posiłkami. Czy w święta Karolina przestanie liczyć kalorie i przez trzy dni pozwoli sobie na obfite posiłki?

Ja w czasie świąt nie grzeszę mocno, dlatego, że ja lubię kapustę wigilijną, która jest zdrowa i dietetyczna, lubię rybę, za potrawami mącznymi typu pierogi nie przepadam, dlatego jestem wolna. Ewentualnie zjem małego śledzika.

A co Karolina myśli o modzie na zdrowe potrawy wigilijne, np. bezglutenowe ciasta?

Dlaczego nie. Bezglutenowe ciasta, jeżeli są w stylistyce świątecznej to okay. Chociaż są też tacy co mówią, że święta to jest taki czas rozpusty, kiedy można sobie na wszystko pozwolić. Ja myślę,że możemy sobie na wszystko pozwolić, ale możemy zrobić to zdrowo.

Zgadzacie się ze zdaniem Karoliny? Cała rozmowa poniżej.

Karolina Szostak nadal chudnie! Osiągnęła już spektakularną talię osy i teraz pracuje nad nogami! Są już szczuplutkie jak u Anji Rubik!

Małgorzata Rozenek to królowa Bożego Narodzenia! Luksusowe wnętrza jej mieszkania wyglądają jak ze świątecznego katalogu!

Chcesz zachwycić gości w święta popisowym daniem? Mateusz Gessler zdradził nam swój sekretny przepis na kaczkę [WIDEO]

Czy odchudzona Karolina Szostak wygląda lepiej?Komentarzy: 1


Gośćalga | 11 stycznia 2018, 13:05

Wygląda świetnie


Dodaj komentarz
×