Szukaj

Gwiazdy zszokowane ślubem Margaret. Marcelina Zawadzka zostawiła dla niej szczególną wiadomość [WIDEO]

Ślub Margaret. Gwiazdy komentują

Ślub Margaret. Gwiazdy komentują

Margaret i Kacezet wzięli ślub w tajemnicy. Para pobrała się w Peru. Agnieszka Kaczorowska i Marcelina Zawadzka w rozmowie z naszą reporterką skomentowały pogańską ceremonię.

Margaret zaskoczyła wszystkich i kilka tygodni po zniknięciu ze sceny, wyszła za mąż. Gwiazda na początku tygodnia poślubiła narzeczonego, z którym zaręczyła się tuż przed wakacjami. Piosenkarka została żoną KaCeZeta, czyli Piotra Kozieradzkiego. W branży muzycznej jest znany jako producent, kompozytor i autor kilku hitów. To on odpowiada za ostatnią płytę MargaretGaja Hornby, za którą wokalistka dostała nominację do Fryderyka za album pop.

Ślub Margaret i KaCeZeta wywołał spore poruszenie w mediach nie tylko dlatego, że odbył się w tajemnicy i na drugim końcu globu, ale przede wszystkim za sprawą obrządku pogańskiego, w jakim para powiedziała sobie „tak”. Zakochani przysięgli sobie miłość w obecności szamanów. Podobno za taką przyjemność zapłacili ponad 30 tysięcy złotych.

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret: gwiazdy komentują

Jak temat ślubu Magaret skomentowały polskie gwiazdy? Nasza reporterka zapytała Agnieszkę Kaczorowską, która przyznała, że najważniejsze są miłość i szczęście:

Na pewno było inaczej, ale wydaje mi się, że Margaret też jest taką osobowością i zrobiła to po swojemu. Ważne, aby każdy z nas miał taki ślub jaki sobie wymarzył i mam nadzieję, że jej taki był. Super, że jest ta intymność. Uważam, że to jest taki moment, który warto zachować dla siebie. Nie mieć nieproszonych gości. Ja wychodzę z takiego założenia i oni też. Ten czas trzeba celebrować samemu, potem można się dzielić wszystkimi zdjęciami i wideo, tak jak my to zrobiliśmy.

A jak sprawę skomentowała Marcelina Zawadzka?

Jestem w szoku. Pięknie wyglądała z tymi liśćmi.  Życzę jej wszystkiego najlepszego, to jest cudowna osoba. Wiem, że mówi o tym oficjalnie, że chce odpocząć od mediów, od tego całego zgiełku i mam nadzieję, że jej się uda i życzę jej tego z całego serca. To nietypowa ceremonia, ale ona sama też jest taka nietypowa. Mnie się to podoba, że bez tego całego nadęcia i bez organizacji na 300 osób.

Przy okazji Marcelina przekazała wiadomość dla Margaret:

Margaret, jak będziesz to oglądała, to cię całuję i przytulam mocno do serca.

My też jesteśmy pod wrażeniem. Margaret, Kacezet – jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×