Margaret i Kacezet słono zapłacili za swój szamański ślub. Wiemy, ile kosztował i dlaczego tak drogo

Margaret i Kacezet ślub

Margaret i Kacezet ślub

Margaret i KaCeZet są małżeństwem. Pobrali się w dosyć niezwykłych okolicznościach. Jeśli jednak macie zasobne portfele, możecie zafundować sobie równie egzotyczny urlop, a nawet zaślubiny. Ile kosztuje taka przyjemność?

Margaret wzięła ślub z KaCeZetem w zupełnej tajemnicy przed mediami, podczas urlopu w Peru. Ceremonię poprowadził szaman. Gwiazda, która w grudniu ogłosiła, że robi przerwę od występów publicznych, wyszła za mąż w zupełnie sensacyjnych okolicznościach. Piosenkarka poślubiła swojego wieloletniego partnera, z którym zaręczyła się tuż przed minionymi wakacjami.

Ślub Margaret i KaCeZeta. Ile kosztuje taki wyjazd?

Informację o zadziwiającym ślubie Margaret i KaCeZeta, przekazała organizacja Psychonauta Fundation. Podczas ceremonii nowożeńcy zostali pobłogosławieni przez szamanów, a także wzięli udział w specjalnych obrzędach. Piosenkarka i jej narzeczony postanowili ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w peruwiańskiej dżungli, oryginalnie, podczas pogańskiej uroczystości.

Zdjęcia pojawiły się na fanpage’u Psychonauta Foundation, a kolejnymi pochwalił się mąż Małgosi. Suknia ślubna Margaret okazała się być wielkim hitem. Żadna gwiazda nie nosiła do tej pory takiej kreacji.

Na facebookowym profilu organizatorów takich oczyszczających wyjazdów, jest opis ich działalności.

Mają to być wyprawy w głąb świadomości, oparte na naturalnej medycynie. W pakiecie są rdzenne techniki uzdrawiania. Z zamieszczonej w sieci oferty wynika jasno, co w Peru robią Margaret i KaCeZet.

Mają do dyspozycji różnego rodzaju atrakcje: oczyszczającą dietę, różnego typu ceremonie, codzienne konsultacje z szamanami, bogate warsztaty plastyczne, a nawet prywatne sesje z psychologiem, który specjalizuje się w uzdrawiającej mocy roślin, są zapewnione także uzdrawiające kąpiele i kojące spacery po dżungli.

Z harmonogramu udostępnionego na FB wynika, że w drugim dniu pobytu, tuż po pierwszej ceremonii, uczestnicy wypijają pierwszą porcję ajałaski, czyli specjalnego naparu o właściwościach psychoaktywnych. Po nim należy spędzić czas w izolacji. Trzeba się powstrzymać od konwersacji, czytania, słuchania muzyki i czynności seksualnych. Dozwolone są joga, medytacja, spacery, malowanie i śpiewanie.

Cała uzdrawiająca ciało i ducha wyprawa trwa dwa tygodnie i w ciągu tego czasu uczestnicy mogą pić psychoaktywny napar nawet do kilka razy w ciągu dnia. Dwa razy w ciągu doby mogą też liczyć na wizyty szamanów, którzy odprawiają w ich obecności specjalne rytuały.

Koszt takiej wyprawy jest niemały, bo to nawet 13 tysięcy złotych od osoby za dwutygodniowy pobyt. Jak widać, zaślubiny w egzotycznym zakątku, podczas szamańskiego ceremoniału, nie należą do najtańszych, za to wspomnienia i wrażenia z pewnością bezcenne.

Zobacz także: Margaret wzięła ślub! Szamańska ceremonia w Peru, oryginalna suknia ślubna… Mamy ZDJĘCIA


Ślub Margaret i Kacezeta. Suknia ślubna gwiazdy

Ślub Margaret i Kacezeta. Suknia ślubna gwiazdy

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Ślub Margaret i Kacezeta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×