Szukaj

Sarsa nie potrafi bez emocji mówić o relacji z Edytą Górniak. Mało kto wiedział, że tak wygląda ich znajomość po „The Voice” [WIDEO]

Sarsa o relacji z Edytą Górniak i udziale w roli trenera w The Voice of Poland. Tylko w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, czy utrzymuje znajomość ze swoją dawną podopieczną i czy otrzymała propozycję poprowadzenia jednej z drużyn w nowym sezonie show.
Sarsa, Edyta Górniak, The Voice

Sarsa, Edyta Górniak, The Voice

Sarsa zanim wyrosła na czołową gwiazdę polskiej estrady, w 2014 roku występowała w The Voice of Poland. Od udziału w programie zaczęła się jej przygoda z show-biznesem i dużą sceną. Piosenkarka nie wygrała show TVP, bowiem zrezygnowała z udziału tuż przed decydującymi odcinkami. Za kulisami plotkowało się, że dostała świetny kontrakt od wytwórni płytowej, która już w trakcie muzycznego widowiska dostrzegła w niej ogromny potencjał i przyszłą gwiazdę popu.

W rozmowie z naszą reporterką Sarsa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy walczyła o uznanie jurorów, a następnie o głosy widzów. W pięknych słowach odniosła się do swojej relacji z Edytą Górniak. Mało kto wiedział, że łączy je tak pozytywna relacja:

Ja zawsze bardzo pozytywnie wspominam ten moment udziału w programie. Zarówno drużynę Tomsona i Barona, jak i Edyty. Ludzie, którzy na polskim rynku muzycznym pracują ciężko, mają mało czasu na podtrzymywanie tych relacji. Natomiast tej relacji nie trzeba szczególnie podlewać, bo bardzo ciepło o pani Edycie myślę i z racji tego, że byłam w jej drużynie, to ona też pozytywne myśli wysyła i to jest najważniejsze.

Czy Sarsa przyjęłaby rolę trenera w The Voice of Poland, gdyby otrzymała taką propozycję od producentów programu?

Myślę, że to jest taki moment, kiedy jestem po trzecim albumie i bardzo fajnie album się przyjął wśród dziennikarzy i moich odbiorców. Może to jest faktycznie taki moment, żeby usiąść i podzielić się swoimi doświadczeniami, jako autorki tekstów, kompozytorki czy producentki muzycznej z młodymi, którzy chcieliby tą samą drogę co ja przemierzyć. Może tak, kto wie. Czekam na propozycję.

Cała rozmowa poniżej:

Sarsa podczas przesłuchań w ciemno w The Voice of Poland:

Zobacz: Edyta Górniak została poproszona o ponowne zaśpiewanie hymnu polskiego! Błyskawiczna reakcja gwiazdy powaliła wszystkich na kolana!

Zobacz: Edyta Górniak wróci do “The Voice of Kids”? Gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Zobacz: Edyta Górniak zabrała się za LGBT. Udostępniła grafikę, a w sieci zawrzało! Co na to Kinga Rusin?


Sarsa w The Voice of Poland w 2014 roku

Sarsa w The Voice of Poland w 2014 roku

Sarsa w The Voice of Poland w 2014 roku

Sarsa w The Voice of Poland w 2014 roku

Sarsa – finał The Voice of Poland 9

Sarsa – finał The Voice of Poland 9

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×