Kożuchowska i Rozenek o dojrzałym macierzyństwie. Wymieniły minusy i udzieliły rad Kasi Sokołowskiej [WIDEO]

Małgorzata Rozenek i Małgorzata Kożuchowska, Kasia Sokołowska

Małgorzata Rozenek i Małgorzata Kożuchowska, Kasia Sokołowska

49-letnia Kasia Sokołowska pochwaliła się ciążą. O opinie ws. dojrzałego macierzyństwa poprosiliśmy Małgorzatę Kożuchowską i Małgorzatę Rozenek.

49-letnia Kasia Sokołowska w ubiegłym miesiącu przekazała, że jest w ciąży. Dziś pojawiła się w TVN Style. W rozmowie z Olą Kwaśniewską Olgą Legosz opowiedziała o dojrzałym macierzyństwie. Wyjawiła, dlaczego tak późno zdecydowała się na wejście w niezwykły stan.

To jest zawsze wypadkowa bardzo wielu spraw w życiu. Tego, w jakim czasie dojrzewamy, dorastamy, kim chcemy być, jacy jesteśmy (…). Patrząc na to moje życie, jestem pewna, że to jest dla mnie najlepszy moment. Wiele osób może z tym dyskutować, ale to jest zupełnie inny temat – powiedziała przyszła mama.

Ciąża Katarzyny wzbudziła zainteresowanie opinii publicznej tematem dojrzałego macierzyństwa. Reporterka Jastrząb Post postanowiła więc zapytać o tę sprawę Małgorzatę Kożuchowską i Małgorzatę Rozenek, które po raz ostatni zostały mamami w wieku kolejno 43 i 42 lat, o czym przeczytacie tutaj.

Małgorzata Kożuchowska o dojrzałym macierzyństwie

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że późne macierzyństwo jest wspaniałe, ale jednak, ze względów biologicznych, lepiej być mamą trochę wcześniej.

Myślę, że to, co jest pewne, że to późne macierzyństwo, to jest takie macierzyństwo bardzo wyczekane, takie uszczęśliwiające, uskrzydlające i na pewno bardzo świadome. Natomiast muszę przyznać ze swojego doświadczenia, że jednak biologia wymyśliła to wszystko świetnie – dobrze być mamą trochę wcześniej, bo ma się więcej energii, więcej sił i trochę więcej cierpliwości.

Czy ma jakieś rady dla Kasi Sokołowskiej, która niebawem zostanie mamą?

Nie czuję się w roli dawania rad, ale myślę, że Kasia jest na pewno bardzo szczęśliwa. Gratuluję jej z całego serca i jej partnerowi również.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Małgorzata Rozenek o dojrzałym macierzyństwie

Małgorzata Rozenek pogratulowała Kasi Sokołowskiej i odniosła się do dojrzałego macierzyństwa:

To jest wspaniała wiadomość. Każde macierzyństwo jest piękne, naprawdę. Ale mam wrażenie, że to późne jest po prostu najłatwiejsze. Nie przejmujesz się tak bardzo tym wszystkim. Może nawet nie chodzi o wiek mamy, chodzi o jej staż. Czy to jest jej pierwsze dziecko, czy to jest kolejne dziecko.

Małgorzata przytoczyła zabawną anegdotę:

Jest taka anegdota, która mówi, że jak pierwsze dziecko połknie złotówkę, to jedziesz, pędzisz na ostry dyżur, jak drugie dziecko połknie złotówkę, to czekasz, aż samo wydali, a jak trzecie dziecko połknie złotówkę, to zabierasz mu z kieszonkowego.

Piękne podsumowanie.


Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Katarzyna Sokołowska w ciąży | fot. Instagram.com/kasiasokolowska_official/

Katarzyna Sokołowska w ciąży | fot. Instagram.com/kasiasokolowska_official/

Komentarze

 • Gośćczeslawa pisze:

  Nie oszukujmy się. Jest coś takiego jak zegar biologiczny.

 • Mamapo40 pisze:

  Wcale nie jest łatwo jest o wiele trudniej być mamą po 40 nie warto czekać na dobry moment sama ciąża niesie ze sobą wiele zagrożeń a potem też nie jest różowo dobry moment na dziecko to 25 do 30 tak chciała natura

 • Gość Jadzia pisze:

  Majdanowa to dopiero późno rodziła przecież ona miała 52 lata a nie 42 lata ale przy metodzie in vitro to jest jeszcze szansa na zajście w ciążę,czego dowodem jest Gośka.Ale czy ona jest nadopiekuńcza powiem że nie, to raczej bardziej Radek jest przewrażliwiony bo to jego pierwsze dziecko a jej trzecie.

 • Gość pisze:

  ale ty pierdolisz chyba jak jestes dojrzala matka to bardziej sie boisz i jestes nadopiekuncza

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×