Paweł Wilczak jest przerażony pandemią: „Sprawa jest niebezpieczna”. Czego obawia się najbardziej?

Paweł Wilczak o koronawirusie

Paweł Wilczak o koronawirusie

Pandemia koronawirusa cały czas nie daje o sobie zapomnieć. Głos w tej sprawie zabrał Paweł Wilczak, który zagrożenie traktuje bardzo poważnie. Mocne słowa aktora.

Covid-19 od kilku miesięcy spędza sen z powiek ludziom na całym świecie. Niebezpieczna pandemia swoim zasięgiem ogarnęła cały glob. Nie ma kraju, w którym nie odnotowanoby przypadków zachorowań. W Polsce niestety pomimo wprowadzonych na jakiś czas restrykcji i obowiązującego cały czas reżimu sanitarnego liczba osób chorych z dnia na dzień wzrasta. Wiele z nich przegrywa walkę ze śmiertelnym koronawirusem. Na tę chwilę rokowania co do końca pandemii nie wyglądają zbyt optymistycznie. Paweł Wilczak doskonale zdaje sobie sprawę z powagi całej sytuacji.

Paweł Wilczak o koronawirusie

Aktor bardzo poważnie podchodzi do tego, co od kilku miesięcy dzieje się na świecie, a w szczególności do sytuacji w kraju. Wilczak cały czas ma się na baczności i zagrożenie związane z koronawirusem traktuje niezwykle realnie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedział o wszystkich swoich obawach związanych z pandemią.

Ja należę do tych osób, które bardzo rygorystycznie i odpowiedzialnie podchodzą do tego. Uważam, że sprawa koronawirusa jest niebagatelna i bardzo niebezpieczna. Nie rozumiem zachowań ludzi, którzy uważają inaczej, tym bardziej, że zbliża się jesień i dopiero teraz poznamy, co może się wydarzyć. Oby się nie wydarzyło, ale to jest czysta matematyka. Ludzie wracają z wakacji, dzieci wracają do szkoły, do przedszkoli. Mogą się wydarzyć naprawdę bardzo różne rzeczy, a najgorsze jest to, że nie znamy konsekwencji działania tego wirusa.

Paweł boi się konsekwencji po przejściu choroby.

Co z tego, że ktoś przeszedł tą chorobę, może na nią absolutnie drugi raz zachorować. Jakie to ma konsekwencje dla naszego organizmu, dla naszego zdrowia, to jeszcze nikt tego nie wie, a prognozy są dosyć kiepskie. Być może to przetrwamy, ale nie wiem, czy wejdziemy na trzecie piętro bez zadyszki.

Zgadzacie się z nim?


Paweł Wilczak - Usta usta 2

Paweł Wilczak - Usta usta 2

Paweł Wilczak – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Paweł Wilczak – festiwal filmowy w Gdyni 2019

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak

Komentarze

 • Gość-zabka pisze:

  Jest niezlym aktorem,ale ma swidomosc,w przeciwienstwie do przeciwnikow!

 • Swiadoma pisze:

  Przecież on jest opętany😭😂😭😂😭😂😭😭 Na dodatek wierzy w coś czego NIE MA!!!!! Gdzie te trupy ?gdzie ci chorzy? Są tylko testy pozytywne które wcale nie są przeznaczone do używania ich w celu wykrywania koronaswirusa !!!! Panie drogi ogarnij się!!!!! WSTYD JAK TAKI DUZY CHLOPCZYK DAŁ SIE WKRĘCIĆ 🤮🤮🤮 NISZCZYSZ SOBIE ZDROWIE UZYWAJAC STALE TĘ CHEMIE DO DEZYNFEKCJI, UZYWAJAC TE SZMAYY NA DZIUB KTORE NIC NIE DAJĄ- KAGANCE poza oddychaniem własnych oparów i bakterii które się w tej szacie namnazają!!!!! PORAŻKA

 • Gość pisze:

  coronaświr,

 • Gość pisze:

  Paweł nawet mentalnie ma już 90 lat. Szkoda. To był świetny aktor.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×