Szukaj

Paweł Tur o Roksanie Węgiel: „Niedługo będzie grała równie fajnie jak ja”. Jest pod wrażeniem jej rodziców

Paweł Tur o Roksanie Węgiel

Paweł Tur o Roksanie Węgiel

Paweł Tur przyjaźni się z wieloma gwiazdami. Ostatnio miał okazję poznać się z Roksaną Węgiel. W rozmowie z naszą reporterką ocenił jej twórczość.

Paweł Tur dopiero co wydał swój debiutancki singiel, a już stał się stałym bywalcem stołecznych salonów. Organizatorzy imprez zabiegają o jego obecność, a producenci telewizyjnych shows zapraszają go do występów. Niedawno zaśpiewał swój singiel w Dzień Dobry TVN. Ostatnio z kolei pojawił się na otwarciu luksusowej restauracji azjatyckiej na warszawskim Nowym Świecie.

Tur zdążył nawiązać kilka znajomości z gwiazdami. Prywatnie trzyma sztamę z Antkiem Królikowskim, Adamem Zdrójkowskim i Moniką Miller, która zagrała w jego najnowszym teledysku. Artysta korzysta także z usług profesjonalnej menadżerki. O jego wizerunek i interesy dba Aldona Wleklak, która zasłynęła współpracą z takimi gwiazdami jak Małgorzata Socha, Joanna Moro, Majka Jeżowska czy Agnieszka Sienkiewicz.

Paweł Tur o twórczości Roksany Węgiel

Podczas niedawnego wydarzenia Paweł miał okazję porozmawiać z naszą reporterką. Zdradził jej, jak ocenia twórczość Roksany Węgiel, z którą miał okazję poznać się na premierze filmu Tajemniczy ogród.

Cały czas poznaję jej talent. Jestem pod wrażeniem tego, jaka ona teraz jest, jak się niesamowicie rozwija. Myślę, że niedługo będzie grała równie fajnie jak ja.

Jak ocenia jej wczesny debiut na scenie muzycznej i w show-biznesie?

Ja myślę, że to zależy indywidualnie od każdej cechy człowieka. Ja osobiście widzę, jak ona się rozwija. Widzę jej rodziców, menedżment, który z nią pracuje. Bardzo fajni ludzie. Myślę, że tam jest wszystko dobrze poukładane i na pewno jej w głowie nie przewróci.

Jesteście fanami Pawła?

Jeśli jeszcze nie poznaliście twórczości Pawła Tura, poniżej znajdziecie jego najnowszy klip do singla Wilk:


Paweł Tur i Roksana Węgiel

Paweł Tur i Roksana Węgiel

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Roksana Węgiel na premierze Tajemniczego ogrodu

Paweł Tur - otwarcie baru

Paweł Tur - otwarcie baru

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×