Szukaj

Gwiazdy na otwarciu lokalu: Madeńska po rozstaniu, Witkowska z nowym nosem, nierozłączne siostry Szczepańskie

Otwarcie baru - celebryci

Otwarcie baru - celebryci

Celebryci na otwarciu lokalu z kuchnią azjatycką: Sylwia Madeńska po rozstaniu z Mikołąjem Jędruszczakiem, Marietta Witkowska z nowym nosem, nierozłączne siostry Szczepańskie. Jak się wystylizowały?

W jesienny wieczór 15 października odbyło się otwarcie lokalu gastronomicznego serwującego smaki Dalekiego Wschodu. Na jego stronie internetowej możemy przeczytać:

SWING to nie tylko oryginalny CONCEPT na kuchnie azjatycką. Ale także przestrzeń, w której nie mamy ograniczeń, a każde z naszych pięter staje się swoistą podróżą po zakątkach Dalekiego Wschodu.

Nie zabrakło znanych z pierwszych stron kolorowych gazet celebrytów. Jak się prezentowali?

Kto pojawił się na otwarciu baru Swing?

Sylwia Madeńska, Marietta Witkowska, Monika Szczepańska, Dorota Szczepańska, Paweł Tur, Angelika Głaczkowska, Igor Jakubowski, Magda Pyznar, Magdalena Antosiewicz  – pozowali na złotej ściance na otwarciu baru Swing.

Większość wybrała czerń w swoich stylizacjach. Na sukienkę o asymetrycznym kroju z błyszczącej tkaniny postawiła tancerka Sylwia Madeńska. Wyglądała pięknie w rozpuszczonych włosach i intensywnym makijażu. Niedawno rozpisywano się o jej głośnym rozstaniu z Mikołajem Jędruszczakiem, z którym poznała się w programie Love Island. Relacja nie przerwała, a para, która zatańczyła w obecnie trwającej edycji Taniec z Gwiazdami, odpadła z show.

Sylwia Madeńska - otwarcie lokalu

Sylwia Madeńska – otwarcie lokalu

Również na ciemne barwy zdecydowała się Marietta Witkowska, która pierwszy raz pojawiła się na imprezie po zoperowaniu nosa. Wygląda zupełnie inaczej, ale trzeba przyznać, że równie pięknie, jak przed zabiegiem.

Marietta Witkowska - otwarcie lokalu

Marietta Witkowska – otwarcie lokalu

Po resztę zdjęć zajrzyjcie do naszej galerii.


Sylwia Madeńska - otwarcie lokalu

Sylwia Madeńska - otwarcie lokalu

Marietta Witkowska - otwarcie lokalu

Marietta Witkowska - otwarcie lokalu

Monika Szczepańska, Dorota Szczepańska - otwarcie baru

Monika Szczepańska, Dorota Szczepańska - otwarcie baru

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×