Bracia Collins mieli wypadek samochodowy. Sytuacja wyglądała groźnie. Jak doszło do zdarzenia?

Bracia Collins

Bracia Collins

Do poważnego wypadku samochodowego z udziałem Grzegorza Collinsa doszło na planie teledysku Wilk. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Co się wydarzyło?

Paweł Tur to wokalista, który szturmem wchodzi do świata muzyki. Gitarzysta i członek zespołu Centrala 57 w zeszłym tygodniu miał premierę swojego teledysku Wilk. Na swoim koncie ma już kilka albumów, jednak jego pierwsza solowa płyta ma ukazać się już jesienią. Wilk to już trzeci singiel, który promuje ten krążek. Piosenka już pojawiła się w serwisie You Tube. Poprzednie dwie piosenki Tanki i Sen na jawie spotkały się z bardzo dobrym odbiorem wśród fanów jego muzyki. Teledyski do każdej z nich mają już na swoim koncie ponad milion odsłon.

Na planie ostatniego klipu pojawiła się cała plejada gwiazd. W teledysku wystąpili między innymi: Adam Zdrójkowski, Monika Miller, bracia Collins oraz Patryk Woźniak, który jest zwycięzca programu Fame czy Shame. Agencja Dobre media donosi, że podczas kręcenia klipu doszło do groźnego wypadku z udziałem jednego z braci Collins. Wszystko wyglądało bardzo poważnie. Co się wydarzyło?

Bracia Collins mieli wypadek samochodowy

Paweł Tur nie poprzestaje na laurach, dlatego do udziału w swoim najnowszym klipie zaprosił wiele znanych gwiazd. Wśród nich znaleźli się bracia Collins, którzy w naszym kraju cieszą się ogromną popularnością i uznaniem. Panowie na plan teledysku przylecieli specjalnie z Londynu, gdzie na co dzień prowadzą swoją firmę motoryzacyjną. Nikt nie spodziewał się jednak, że na planie wydarzyć się może tragedia.

Grzegorz i Rafał Collins na samochodach znają się jak nikt. Nic więc dziwnego, że w klipie mieli pojawić się właśnie jako kierowcy samochodów. Grzegorz Collins, kierując samochodem, miał być tak zaabsorbowany tym, co dzieje się na planie, że nie zauważył jednego z operatorów. Mężczyzna został przez niego potrącony i upadł na ziemię. W ostatniej chwili chciał jednak uratować kamerę i upadł tak niefortunnie, że zwichnął sobie nadgarstek. Wszyscy byli przerażeni tym, co się wydarzyło. Operator nie uległ jednak żadnym innym obrażeniem i pomimo wypadku dokończył swoją pracę.

Cieszymy się, że skończyło się tylko i jedynie na strachu. Teledysk do piosenki Wilk możecie zobaczyć poniżej.

 


Paweł Tur na premierze swojego teledysku

Paweł Tur na premierze swojego teledysku

Bracia Collins na premierze teledysku

Bracia Collins na premierze teledysku

Bracia Collins - gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Bracia Collins - gwiazdy promują Ameryka Express 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×