Szukaj

Paulina Krupińska oceniła kosmetyczny biznes Anny Lewandowskiej: „Gdzieś tam jakieś słuchy mnie dochodzą, że…” [WIDEO]

Paulina Krupińska o kosmetykach Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska o kosmetykach Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska wypuściła własną linię kosmetyków, które lada dzień trafią do sprzedaży. Paulina Krupińska w rozmowie z naszą reporterką oceniła nowy biznes gwiazdy. Będzie sukces?

Anna Lewandowska ma głowę do interesów. Gwiazda jest nie tylko żoną słynnego polskiego piłkarza, ale przede wszystkim spełnia się zawodowo jako ekspert w dziedzinie zdrowego stylu życia. Założyła swoje centrum fitnessu, organizuje obozy sportowe, na które bilety rozchodzą się jak na pniu, ma swoją własną markę produkującą zdrową żywność, a już niebawem wypuści na rynek swoją linię naturalnych kosmetyków. Czy ten biznes także okaże się sukcesem? O to zapytaliśmy Paulinę Krupińską.

Wspieram Anię w wielu projektach i trzymam za nią bardzo mocno kciuki. Ale ja już wiem, że ten biznes po prostu wypali, nie ma innej opcji – wyznała Miss Polonia w rozmowie z naszą reporterką.

Zobacz: Anna Lewandowska na imprezie. Oryginalna kreacja zaskakuje prawie tak samo, jak ceny jej kosmetyków

Anna Lewandowska - kosmetyki

Anna Lewandowska – kosmetyki

Prace nad kosmetykami Lewandowskiej trwały blisko dwa lata. Wszystko dlatego, że gwiazda chce przekazać klientom jak najlepszej jakości produkty, które będą pozbawione konserwantów i parabenów:

Gdzieś tam jakieś słuchy mnie dochodzą, że Ania zaczęła pracę nad nimi już dwa lata temu. I tak długo to trwało, bo wiem, że Ania jest perfekcjonistką i każdy temat, którego się podejmuje musi być na tip-top.

Anna Lewandowska - kosmetyki

Krupińska zasugerowała, że Lewandowska planuje zbudować kosmetyczne imperium o zasięgu międzynarodowym:

Tutaj wiem, że wszystko będzie bardzo przemyślane, estetyczne i to będzie coś, co wiele kobiet w Polsce pokocha. I nie tylko w Polsce.

Pierwsza seria kosmetyków stworzonych przez Annę Lewandowską trafi do sprzedaży z końcem października. Będzie je można kupić m.in. w stacjonarnych sklepach marki SEPHORA.

Zobacz: Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak w trudnym czasie. Małgorzata Rozenek, Anna Lewandowska i Joanna Przetakiewicz zamieściły piękne wpisy


Premiera kosmetyków Anny Lewandowskiej

Premiera kosmetyków Anny Lewandowskiej

Premiera kosmetyków Anny Lewandowskiej.instagram.com/p/B3UScScIUIS/

Premiera kosmetyków Anny Lewandowskiej

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska - Bal TVN 2018

Paulina Krupińska i Anna Lewandowska - Bal TVN 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×