Patryk Vega jest prawie tak szczuplutki jak Karolina Szostak! Znamy sekret jego drastycznej metamorfozy! [WIDEO]

Patryk Vega ile schudł

Patryk Vega ile schudł

Patryk Vega drastycznie schudł

Patryk Vega schudł 40 kilogramów. Dzięki rygorystycznej diecie i ćwiczeniom przeszedł prawdziwą metamorfozę. Jak dokładnie udało mu się osiągnąć taki sukces? Znamy jego sekret!

Dieta Patryka Vegi

We wtorek w warszawskim Multikinie odbyła się oficjalna premiera filmu Plagi Breslau, który Patryk Vega nakręcił na zlecenie platformy Showmax. I chociaż na premierze pojawiła się plejada gwiazd- m.in Małgorzata KożuchowskaDaria Widawska czy Tomasz Oświeciński, to oczy wszystkich były zwrócone na Patryka, który zupełnie nie przypominał siebie.

Reżyser schudł niemal drastycznie, a w rozmowie z Jastrząb Post wyjawił, że zgubił aż 40 kilogramów:

Rzeczywiście zjechało 40 kilogramów. Ja mam też 40 lat, więc to jest czas radykalnych decyzji. Kiedy miałem lat 30 to ta nadwaga mi nie przeszkadzała, ale po 40 zacząłem się czuć więźniem tego ciała, byłem już zmęczony, miałem poczucie, że jestem senny w ciągu dnia, więc teraz nie ma lekko, 5 x dziennie kurczak z warzywami, treningi kilka razy.

Jak teraz wygląda dieta i ćwiczenia Patryka?

Ja mam fajnych trenerów. Dziewczyna która to organizuje jest psychologiem, a ci trenerzy są fizjoterapeutami. Generalnie ja jestem zadaniowcem i nastawiam się jak coś robię na 500 %. Jak chodziłem na siłownię to 6 razy w tygodniu i potem mi się to znudziło, bo stwierdziłem, że po co mam to właściwie robić. Więc oni mi wpajają, że mam niczego nie oczekiwać. Nie spodziewać się, że będę miał super sylwetkę, mam traktować to jako zwykłą czynność, którą mam wykonywać minimum 3 x w tygodniu do końca życia, nie spodziewając się żadnych efektów, więc staram się to robić dla zdrowia.

Pozostaje jedynie brać przykład!

Małgorzata Kożuchowska nie miała lekko na planie „Plag Breslau”. Patryk Vega nieźle dał jej w kość! „Ciągle mówił…” [WIDEO]

Małgorzata Kożuchowska wygląda jak cień samej siebie! Za fatalny wygląd gwiazdy odpowiada Patryk Vega. Nie uwierzycie co musiała poświęcić dla roli!

Britney Spears pokazała swoje cudne ciało i oznajmiła powrót do Las Vegas! Fani ugotowani!

 


Patryk Vega z żoną – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Patryk Vega z żoną – Plagi Breslau, premiera w Warszawie

Patryk Vega z żoną – Kobiety mafii, premiera filmu

Patryk Vega z żoną – Kobiety mafii, premiera filmu

Patryk Vega z żoną - Bestsellery Empiku 2018

Patryk Vega z żoną - Bestsellery Empiku 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×