Szukaj

Patrycja Wieja wręczyła Małgorzacie Rozenek uroczy upominek. Już rozpieszcza synka gwiazdy

Małgorzata Rozenek, Patrycja Wieja

Małgorzata Rozenek, Patrycja Wieja

Patrycja Wieja o ciąży Małgorzaty Rozenek. Przed porodem przygotowała dla niej niespodziankę. Wręczyła jej piękny upominek.

Ciąża Małgorzaty Rozenek jest jedną z najpilniej obserwowanych w polskim show-biznesie. Gwiazda sama chętnie dzieli się swoim szczęściem ze światem. Jej Instagram to skarbnica pięknych zdjęć z zaokrąglonym brzuszkiem w roli głównej. Prezenterka nie posiada się z radości. Otwarcie przyznaje, że stan, w którym obecnie się znajduje, to spełnienie jej wieloletnich marzeń.

Za szczęśliwy poród Małgorzaty kciuki trzymają jej fani i przyjaciele. Do grona tych drugich zalicza się Patrycja Wieja – zwyciężczyni pierwszej edycji programu Projekt Lady.

Patrycja Wieja o ciąży Małgorzaty Rozenek. Wręczyła jej piękny prezent

Okazuje się, że Wieja bacznie śledzi, co słychać w życiu jej dawnej mentorki z telewizyjnego hitu. Kilka dni temu była niemal pewna, że Rozenek urodziła swoje trzecie dziecko. Podobnie jak wielu internautów zmylił ją sugestywny wpis Radosława Majdana. Piłkarz w dniu swoich 48. urodzin zamieścił zdjęcie, do którego dołączył opis sugerujący, że właśnie został ojcem.

Ostatnio Radek dodał zdjęcie i pomyślałam, że Małgosia urodziła. A właśnie tego dnia Radosław ma swoje urodziny, więc myślałam, że zwariuję. Ale okazuje się, że to jednak fałszywy alarm i Małgosia ma termin na później. Byłoby zaskoczenie i szał gdyby Małgosia urodziła w dniu urodzin swojego męża – przyznała Wieja w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Patrycja zdążyła osobiście pogratulować Małgorzacie Rozenek ciąży. Podczas ostatniego spotkania wręczyła jej symboliczny prezent. Zdradziła nam, że upominek osobiście przygotowała jej mama. Choć nie wiemy, co dokładnie dostała gwiazda, to wiemy jedno – jest to unikatowe rękodzieło, wydziergane na drutach przez matkę Patrycji.

Gratulowałam, mało tego – moja mamusia zrobiła dla synka Małgosi prezent na drutach. Jak byłam na premierze książki menadżera Małgosi, to złożyłam jej gratulacje i dałam prezent. Było mi bardzo miło widzieć ją w takim stanie. Widać było, że jest bardzo szczęśliwa, spokojna. Radek także był bardzo dumny z tego, że zostanie w końcu tatą, bo wiadomo, że było to jego ogromne marzenie.

Zwyciężczyni pierwszego Projektu Lady zdradziła nam, że dopiero kiedy osobiście poznała Małgorzatę Rozenek, przekonała się, jak wspaniałą jest kobietą.

Ja nie mam żadnych negatywnych wspomnień z Małgosią. Wręcz przeciwnie. Kiedy ją poznałam, to zupełnie zmieniłam o niej zdanie i faktycznie jest to piękna, bardzo mądra i ciepła kobieta. Dlatego moim zdaniem jest takim wzorem. Uwielbiam Małgosię i Radka.

A wy lubicie Małgosię i Radka?

Zapis całego live’a z Patrycją Wieją:


Małgorzata Rozenek i Patrycja Wieja - Projekt Lady 2 finał

Małgorzata Rozenek i Patrycja Wieja - Projekt Lady 2 finał

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym

Małgorzata Rozenek w kostiumie kąpielowym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×