Szukaj

Renifery, napisy, święty Mikołaj. Gwiazdy zdradziły co znajduje się na ich obciachowych świątecznych swetrach! „Moda świąteczna to moda…” [WIDEO]

Gwiazdy Pasaż Tesco

Gwiazdy Pasaż Tesco

Gwiazdy dekorowały swetry w Pasażu Tesco – co sądzą o świątecznej modzie?

Pasaż Tesco jak co roku podjął się zorganizowania wspaniałej inicjatywy! Tym razem zaproszone gwiazdy mogły poczuć się niczym prawdziwi projektanci mody – Małgorzata Rozenek, Klaudia Halejcio, Joanna Jabłczyńska, Dorota Gardias, Katarzyna Zielińska i Kamila Szczawińska wraz z klientami Pasażu Tesco dekorowały świąteczne swetry podczas eventu Fabryka Swetrów Świątecznych.

Małgorzata nie kryła radości i w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, jak wiele radości dają jej wszystkie świąteczne rękodzieła:

Uwielbiam wszystkie świąteczne rękodzieła. Bardzo lubię przygotowywać ozdoby świąteczne. Przyznam szczerze, że swetry robię po raz pierwszy. Trochę jestem ograniczona tym, że moi synowie mają teraz taki etap minimalizmu, a naprawdę chciałabym, żeby chodzili w tych swetrach, bo zabawa jest przednia. Wszyscy się dobrze bawimy, bo już czujemy tą atmosferę świąt.

Kamila jest wielką fanką świątecznej mody:

Moda świąteczna to moda świąteczna. Powinna być klasyczna, obciachowe sweterki z reniferkiem, z napisami, ze świętym Mikołajem. Ta moda nie powinna się zmieniać, powinna być zawsze taka sama. 1 grudnia zaczynamy zdobienie domu, zmieniam wszystkie pościele na świąteczne, pidżamy na świąteczne. Uwielbiamy świąteczne sweterki, stylizacje. Moja Kalinka ma sukienki Mikołajki więc zdecydowanie swetry i wszystkie kiczowate świąteczne akcesoria są mile widziane w grudniu.

Joanna zdradziła, że ma w swojej szafie bardzo „obciachowy” sweter, który przez cały rok czeka właśnie na Boże Narodzenie:

Ja zacznę od tego, że ja mam taki sweter niezwykle obciachowy i co roku go zakładam. On tak czeka na te święta. Pod tym względem też się nie mogę świąt doczekać.U mnie w rodzinie te święta też są takie z przymrużeniem oka. Na pewno nie ma wymyślnych fryzur, nie ma make upu. Każdy ma się czuć swobodnie i wygodnie, więc królują swetry i luźna atmosfera. Ja dzisiaj będę chciała na swetrze zrobić choinkę. Bo to jest jednak ten symbol świąt i można bardzo dużo różnych kolorowych gadżetów do niej poprzyczepiać, a czy mi wyjdzie to zobaczymy.

Zobaczcie, jakie cuda stworzyły gwiazdy!

Gwiazdy na świątecznej imprezie w Pasażu TESCO: Małgorzata Rozenek, Katarzyna Zielińska, Dorota Gardias, Joanna Jabłczyńska

Macie już świąteczny sweter? Jeśli nie, nic straconego! Już jutro Małgorzata Rozenek, Kasia Zielińska i Dorota Gardias pomogą wam stworzyć go w Pasażu Tesco!

Moherowy beret, białe kozaki, gruby pasek… Tak Natalia Siwiec ubrała się na domówkę Pasażu TESCO w Krakowie


Gwiazdy w pasażu TESCO

Gwiazdy w pasażu TESCO

Gwiazdy pasaż Tesco

Gwiazdy pasaż Tesco

Gwiazdy w pasażu TESCO

Gwiazdy w pasażu TESCO

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×