Ola Kwaśniewska już wie, jak spędzi Boże Narodzenie. A co z prezentami pod choinkę? Podzieliła się ciekawą refleksją

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska otworzyła się w sprawie Bożego Narodzenia. Jak spędzi święta w tym roku? Co z prezentami dla bliskich? Nowy wywiad.

Ola Kwaśniewska weszła do show-biznesu po tym, gdy jej ojciec, Aleksander Kwaśniewski, przestał pełnić urząd prezydenta. Najpierw wystartowała w Tańcu z gwiazdami, po czym zajęła się pracą jako dziennikarka. W 2012 roku sformalizowała związek z muzykiem Kubą Badachem. Jakiś czas temu jej mąż zdradził, jak poznał wybrankę.

Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. (…) Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział w rozmowie z Plejadą.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Aleksandrę o tegoroczne Boże Narodzenie.

Ola Kwaśniewska o Świętach Bożego Narodzenia i prezentach

Nasza rozmówczyni pochwaliła się, że jej święta będą rodzinne. Jeśli chodzi o prezenty, to lubi dostawać przydatne, użytkowe przedmioty.

Święta będą rodzinne. Ja lubię dostawać praktyczne prezenty, nie znoszę dostawać bibelotów, rzeczy, które będą kurzyć się na szafce. Dla innych staram się wybierać takie prezenty, które ucieszą te osoby. Nie każdy lubi dostawać noże. Ale nie miałam jeszcze czasu nad tym się zastanowić.

Rodzina Kwaśniewskich zawsze podchodzi do świąt w tradycyjny sposób.

Zawsze staramy się podchodzić do tego tradycyjnie, chociaż z tą tradycją też jest zabawnie. Z kim się nie rozmawia, to każdy zawsze mówi, że święta są bardzo tradycyjne, a okazuje się, że te tradycje są tak różne, że nie wiadomo, co jest tą tradycją, bo my się bardzo różnimy w różnych tych zwyczajach wigilijnych. My się trzymamy tradycji rodzinnych.

Macie już plany na Boże Narodzenie?


Aleksandra Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2020

Aleksandra Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2020

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2021

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2021

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×