Julia Wieniawa została przyłapana na łamaniu przepisów drogowych. Nikodem Rozbicki zdradził, jakim jest kierowcą. „Namawiam ją do pokory” [WIDEO]

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa

Ostatnio paparazzi przyłapali Julię Wieniawę na łamaniu przepisów drogowych. Jak jej chłopak, Nikodem Rozbicki, ocenia umiejętności aktorki za kółkiem?

Julia Wieniawa to znana aktorka młodego pokolenia. Popularność zdobyła dzięki roli w serialu familijnym Rodzinka.pl. W kolejnych latach zagościła w kolejnych produkcjach, takich jak Kobiety Mafii, Small World oraz Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. 

We wrześniu 2021 roku gwiazda zdała prawo jazdy. Udało się jej to zrobić za pierwszym razem, choć tabloidy zarzucają jej, że nie jest najlepszym kierowcą. Paparazzim zdarzało się przyłapywać ją na zbyt brawurowej jeździe. Ostatnio zrobili jej zdjęcie, gdy akurat przejechała na czerwonym świetle.

Reporterka Jastrząb Post zapytała jej chłopaka, Nikodema Rozbickiego, o to, jak ocenia styl jazdy swojej partnerki. Gwiazdor nadzwyczaj szczerze ocenił jej umiejętności.

Nikodem Rozbicki o tym, jakim kierowcą jest Julia Wieniawa

Nikodem Rozbicki zdradził, że Julia radzi sobie coraz lepiej, ale dalej jest świeżym kierowcą, przez co potrzebuje jeszcze trochę czasu na oswojenie się z jazdą samochodem.

Dobrze. Namawiam ją do pokory i spokojnego wdrażania się w jakieś wyzwania motoryzacyjne. Namawiam ją do tego, żeby jeździła, bo trening czyni mistrza, albo przynajmniej poprawnego kierowcę. Julia ostatnio bardzo dużo jeździ i spoko. Parę razy z nią jechałem tu i tam. Ostatnio nawet jako pasażer i w sumie nie było tak źle. Dobrze jeździ Julka. Coraz lepiej. Ale to jest świeży kierowca, potrzeba czasem czasu, żeby czasem się w tym osadzić, trzeba zrobić kilka dłuższych tras. Trzeba kilka razy zaparkować tak, albo inaczej, żeby mieć komfort i robić to jakby po prostu się wstało i wsiadło na rower – wyznał reporterce Jastrząb Post.

Zapytaliśmy go też, czy czuje się bezpiecznie, jeżdżąc z nią:

Tak. Ale wolę siedzieć zdecydowanie po stronie kierowcy, bo lubię jeździć bardzo i to jest w ogóle jedyne miejsce w samochodzie, gdzie czuję się dobrze i bezpiecznie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Nikodem Rozbicki - Jesienna ramówka TVN 2021

Nikodem Rozbicki - Jesienna ramówka TVN 2021

Julia Wieniawa pokazała taras

Julia Wieniawa pokazała taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×