Michał Szpak komentuje bitwy z Edytą Górniak w „The Voice”. Nawiązał do sytuacji z przeszłości [WIDEO]

Michał Szpak o pracy z Edytą Górniak

Michał Szpak o pracy z Edytą Górniak

Michał Szpak i Edyta Górniak to para najbardziej charyzmatycznych artystów w polskim show-biznesie. W muzycznym show TVP2 po raz pierwszy zasiedli obok siebie na fotelach trenerów. Jak wygląda ich relacja na planie The Voice of Poland?

Edyta Górniak już po raz czwarty pojawi się jako jurorka i trenerka w programie The Voice. Dla Michała Szpaka także będzie to już czwarty występ w tej roli. Dotychczas artyści występowali w innych edycjach (formatach) i nie mieli jeszcze okazji ze sobą współpracować. Obydwoje jednak są bardzo emocjonalni i wzbudzają największe zainteresowanie wśród widzów. Mają podobną wrażliwość muzyczną, ale czy potrafią się ze sobą dogadać?

The Voice of Poland: Michał Szpak o współpracy z Edytą Górniak

Producenci The Voice of Poland doskonale wiedzą, jak wywołać emocje wśród fanów programu. Doskonałym posunięciem było zaproszenie do kolejnej edycji Edyty Górniak i Michała Szpaka. Wokaliści usiedli po sąsiedzku na trenerskich fotelach, a między nimi naprawdę iskrzy. Michał opowiedział reporterce Jastrząb Post, jak wyglądała jego współpraca z diwą na planie programu.

Stoczyliśmy bardzo dużo bitew. Jakie są ich wyniki, przekonacie się na pewno na antenie. Jedyne, co mogę powiedzieć to, że był to bardzo przyjemny czas i na szczęście będzie kontynuacja tego czasu, więc jestem pełen entuzjazmu.

Jak wyglądają relacje Michała z Edytą? Gwiazdor przyznał, że już dawno machnął ręką na sytuację z przeszłości – z 2016 roku, kiedy to diwa po preselekcjach na Eurowizję, w których to ze sobą rywalizowali, przyznała, że nie pamięta jego nazwiska.

Ja jestem człowiekiem, który puszcza wszystko w niepamięć. Dopóki się danej osoby nie pozna, nie można się na jej temat wypowiadać. Jest przyjemnie. Edyta to jest wspaniała, legendarna postać. Piękna kobieta, która ma bardzo dużo do powiedzenia i jest bardzo empatyczna względem uczestników.

Czy Michał podjąłby się nagrania piosenki wspólnie z Edytą?

Nie widzę w tym żadnego przeciwwskazania. Czas pokaże.

Co myślicie o takim duecie?


Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020

Michał Szpak i Edyta Górniak na ramówce TVP na jesień 2020

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

The Voice of Poland - Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak, Tomson i Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×