Michał Szpak ma problem z prezentami, a Baron nie spędzi świąt samotnie. Co planują gwiazdy „The Voice”?

Tomson, Baron, Michał Szpak o świętach

Tomson, Baron, Michał Szpak o świętach

Michał Szpak, Tomson i Baron o swoich planach na święta. Trenerzy The Voice of Poland zdradzili nam, jak planują spędzić Boże Narodzenie i czy mają już prezenty dla bliskich.

Święta są już za rogiem. Do Bożego Narodzenia pozostało mniej niż dwa tygodnie, a to oznacza, że istne szaleństwo właśnie się zaczęło. Jak w tym roku będzie wyglądała Wigilia u gwiazd? Z kim zasiądą przy stołach i czy mają już prezenty? Tego próbowała dowiedzieć się reporterka Jastrząb Post.

Jak gwiazdy The Voice of Poland spędzą święta?

Michał Szpak obawia się, że może mieć problem z kupieniem prezentów dla bliskich. Zauważył, że w galeriach handlowych jest coraz więcej ludzi, a z pewnością buszowanie po wypełnionych po brzegi sklepach w dobie koronawirsa nie jest dobrym pomysłem. Na szczęście artysta widzi szklankę do połowy pełną i nawet jeśli nie wyrobi się z podarkami na 24 grudnia, to i tak będzie najszczęśliwym człowiekiem pod słońcem, mogąc spotkać się z bliskimi.

Ja kupuję prezenty na ostatnią chwilę, a co jest w tym wszystkim najgorsze, to to, że zauważyłem iż teraz wszędzie są kolejki. Nie wiem czy dzisiaj, czy jutro, czy kiedykolwiek zrobię prezenty na święta. Najważniejsza jest obecność i spędzenie tego czasu w rodzinnej atmosferze.

Tomson zdradził nam, że jego świąteczne plany są takie, jak w większości polskich domów. Wspólnie z bliskimi zasiądzie do wigilijnej kolacji przy blasku choinki.

Do apostazji to jeszcze troszeczkę daleko, ale jeżeli chodzi o święta to wszyscy na to czekamy, bo to jest wydarzenie, które jest pewne. Jedyne pewne wydarzenie to chyba to, że 24 grudnia będzie choinka i zjemy wspólny posiłek.

Baron tegoroczne święta planuje spędzić z rodziną. Były chłopak Blanki Lipińskiej najbardziej nie może doczekać się wspólnego kolędowania z bratem, który również jest muzykiem.

Każdy z nas czeka na spotkania z rodziną. I życzę każdemu, aby nie spędzał tych świąt samemu. Ja uwielbiam kiedy jest już weselej i luźniej siadać do kolęd z moim bratem. Nadajemy im zawsze nowego sznytu w charakterze każdej konwencji muzycznej.

Życzymy całej trójce i ich bliskim, by tegoroczne święta upłynęły im w jak najprzyjemniejszej atmosferze.


Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11

Michał Szpak – finał The Voice of Poland 11

Baron i Tomson na Finale The Voice Kids 3

Baron i Tomson na Finale The Voice Kids 3

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×