Gwiazdy na otwarciu Martini Time Food Festival! Po jakie drinki sięgają w upalne dni? [WIDEO]

Martini Aperitivo Time Food Festival,

Martini Aperitivo Time Food Festival,

Za nami otwarcie Aperitivo Time Food Festival w wyjątkowej Insta-Friendly oprawie w Elektrowni Powiśle. Do niedzieli potrwa jedno z najważniejszych wydarzeń letnich. Zobacz, co działo się na imprezie plenerowej.

Czerwcowy weekend stał się prawdziwym świętem włoskiej kuchni i mody na gorące aperitivo! W piątkowe popołudnie wystartował Martini Aperitivo Time Food Festival, który potrwa aż do niedzieli. Piękna pogoda, wspaniałe miejsce i pyszne jedzenie, to idealny zestaw na spędzenie czasu z przyjaciółmi. Idea „jedz, pij i baw się” coraz bardziej podoba się Polakom, którzy chętnie angażują się w tego typu wydarzenia. Przybyli goście, oprócz wspaniałych potraw, mogli także raczyć się orzeźwiającymi drinkami Martini pod każdą postacią. Jak imprezę oceniły polskie gwiazdy?

To jest totalnie mój charakter, to są totalnie moje klimaty. Włoski klimat. Kocham przebywać ze znajomymi, kocham włoskie jedzenie. Niekoniecznie ono musi być ultra zdrowe. To jestem cały ja i bardzo się cieszę, że są takie wydarzenia organizowane, gdzie możemy się spotkać i spędzić miło ten czas z przyjaciółmi. Super, że wychodzimy z domu,  spotykamy się i celebrujemy ten czas, tutaj o to chodzi i bardzo się z tego powodu cieszę, że jest tego więcej – powiedział w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Jakub Kosel.

Ciocia Liestyle od zawsze była fanką tego typu wydarzeń. Ma także sposób, na upalne temperatury – jej zdaniem nic tak nie chłodzi jak Martini Fiero:

Ja uwielbiam takie spotkania. Kocham Włochy. Jesteśmy w Warszawie, ale jest bardzo włosko, bardzo fajnie, także uwielbiam to jest super. Podoba mi się każda idea spotkań z przyjaciółmi, ta na świeżym powietrzu także. Najlepiej schłodzą nas drinki orzeźwiające. Np. Martini Fiero, z tonikiem i dużą ilością lodu, jest naprawdę super, bardzo orzeźwia, bardzo chłodzi, polecam.

Aperitivo Time Food Festival przypadło do gustu także duetowi projektantów Thecadess, czyli Radkowi Rocińskiemu i Piotrowi Sałacie:

To super idea. Taki food-festivalowy temat, jak dzisiaj z Martini to jest w ogóle idealne rozwiązanie. Super pogoda, super towarzystwo, nowe Fiero. Świeże powietrze, super ludzie, fajne jedzenie, pyszne drinki, fajna atmosfera- czego chcieć więcej!

Wy też możecie wziąć udział w wydarzeniu. Kiedy, gdzie i o której godzinie odbywa się Martini Aperitivo Time Food Festival? Oto najważniejsze informacje:

Gdzie?

  • Elektrownia Powiśle. Wejście od ul. Zajęczej, Warszawa

Kiedy?

  • 7.06.201918:00 – 22:00
  • 8-9.06.2019 – 13:00 – 22:00

Zarejestruj się na stronie martini.restaurantweek.pl i zyskaj promocyjną, festiwalową cenę koktajlu = 5 zł. Cena regularna w dniach festiwalu = 10 zł.

O szczegółach wydarzenia więcej przeczytacie tutaj.


Ciocia Liestyle, Dawid Woliński - gwiazdy na Sycylii

Ciocia Liestyle, Dawid Woliński - gwiazdy na Sycylii

Jakub Kosel, Jessica Mercedes - gwiazdy na Sycylii

Jakub Kosel, Jessica Mercedes - gwiazdy na Sycylii

Ola Nowak, Wujaszek Lifestyle, Angelika Mucha - gwiazdy na Sycylii

Ola Nowak, Wujaszek Liestyle, Angelika Mucha - gwiazdy na Sycylii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×