Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Małgorzata Socha bardzo szczere opowiedziała o swojej rodzinie. Czy planuje kolejne dziecko? [WIDEO]Małgorzata Socha opowiedziała o swojej rodzinie

Małgorzata Socha to wspaniała aktorka, która łączy swój zawód z najważniejszą życiową rolą – macierzyństwem. Gwiazda zdradziła, że być może wkrótce zdecyduje się na kolejne dziecko:

Ja tak naprawdę nie myślę o trzecim dziecku, ale co się wydarzy to nie wiem. Ja w ogóle cenię sobie, że mam rodzinę i cieszę się, że mam tą odskocznię. Na pewno wprowadza w moim życiu taki fajny balans. Lubię być aktorką, lubię być na planie, lubię być z ludźmi, lubię być z Wami, lubię udzielać wywiadów i czasami się odkurzyć i założyć jakąś sukienkę i się pomalować. Ale bardzo lubię też być mamą, lubię być w kuchni, lubię gotować, lubię piec. Ta dwoista, troistość nie przeszkadza mi.

Trzeba przyznać, że trójka dzieci to nie lada wyzwanie. W związku z tym postanowiliśmy zapytać Małgorzatę o to, jak wygląda podział obowiązków w jej domu. Okazało się, że para idealnie się uzupełnia:

Jesteśmy przede wszystkim taką parą, która się świetnie uzupełnia.

Cała rozmowa poniżej:

Małgorzata Socha lansuje absolutny hit tego sezonu. Oto co noszą polskie ikony stylu

Małgorzata Socha po raz trzeci zostanie mamą?! To dopiero cudowna nowina!

Małgorzata Socha po raz trzeci zostanie mamą?! To dopiero cudowna nowina!

W jakich stylizacjach Małgorzata Socha podoba ci się bardziej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×