NewsyMałgorzata Socha opowiedziała o swojej diecie

Małgorzata Socha opowiedziała o swojej diecie

Małgorzata Socha opowiedziała  o swojej diecie
Izabela Wodzińska
13.10.2014 20:14, aktualizacja: 13.10.2014 22:13

Zdradziła też, czy naprawdę je chipsy miedzy posiłkami

Małgorzata Socha to aktorka o figurze idealnej. Jednak zapracowanej mamie zdarza się podjadać między posiłkami (zobacz: Małgorzata Socha w końcu znalazła czas dla rodziny, ale sielanka nie potrwa długo). Jednak aktorka stawia zawsze na zdrowe przekąski.

Wybieram przekąski z błonnikiem i do tego też zachęcam innych. Jestem kobietą, która żyje w pośpiechu i wokół której dzieje się dużo rzeczy. Przy takim codziennym trybie życia nie ma czasu na bardzo restrykcyjną dietę. Zawsze znajdzie się moment na to, żeby podjadać. Chipsy wielozbożowe to źródło cennego błonnika. W związku z tym myślę, że jest to znacznie lepsze, niż sięganie po jakieś ciacho –  - powiedziała Małgorzata Socha dla portalu Newseria Lifestyle

Oprócz wysokobłonnikowej diety Małgorzata wie, jak ważna w utrzymaniu idealnej sylwetki jest aktywność fizyczna. Aktora regularnie biega.

 Dieta dietą, ale też, kiedy tylko mogę, ćwiczę. Kiedy mam czas, staram się biegać, bo to jest dla mnie najwygodniejsze, najprostsze i nie wymaga ode mnie jakiejś organizacji czasu – tłumaczy Małgorzata Socha.

Wyznała także, że stara się zawsze postępować tak, by być zawsze w zgodzie z sobą. Do życia podchodzi holistycznie i idealistycznie. Dlatego to, co reklamuje w telewizji w życiu prywatnym też jest częścią jej życia.

Nigdy nie robię niczego, do czego nie jestem przekonana. Jeżeli czuję, że coś jest w zgodzie ze mną i wiem, że robiąc to, będę w tym autentyczna, to jest to dla mnie sygnał, że mogę w tym wziąć udział. Tak jest z propozycjami zarówno zawodowymi, artystycznymi, jak i reklamowymi. Udział w kampanii reklamowej wielozbożowych przekąsek Sunbites jest dla mnie czymś absolutnie prawdziwym i naturalnym – mówi Małgorzata Socha, aktorka.

Podoba nam się styl żywienia Małgosi. Nie trzeba się głodzić, żeby wyglądać pięknie. I Małgosia jest na to żywym dowodem:)

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także