Rozenek i Majdan szykują nowy program: „Jesteśmy w trakcie rozmów na ten temat”. Tylko nam zdradziła, o czym będzie. Od tej strony jeszcze ich nie znaliśmy

Małgorzata Rozenek o nowym programie

Małgorzata Rozenek o nowym programie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wystąpili już razem w kilku programach. Zdaje się, że już niebawem widzowie będą mogli ich oglądać w kolejnym reality-show.

Małgorzata Rozenek zaistniała dzięki programowi Perfekcyjna Pani Domu, którego była prowadzącą. Gwiazda w mig zyskała sympatię widzów i zdobyła rzeszę fanów, którzy zainteresowani są jej życiem. Prezenterka prawie od dekady regularnie pojawia się w programach stacji TVN i zdaje się, że jej dobra passa jeszcze długo nie minie.

Produkcja stacji szybko zauważyła w Małgosi ogromny potencjał. 43-latka od kilku lat wciela się w rolę prowadzącej Projekt Lady. W międzyczasie wraz z mężem Radosławem Majdanem wystąpiła w reality-show Azja Express. Ich przygoda dość szybko się zakończyła, ale zdecydowanie to oni są jedną z najbardziej kojarzonych par formatu. Na fali popularności dostali nawet własne reality show Iron Majdan. Każdy odcinek oglądało blisko 1 milion widzów, co przy późnej godzinie emisji stanowiło świetny wynik.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w kolejnym programie

Małgorzata Rozenek dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Umiejętnie łączy pracę z życiem prywatnym i macierzyństwem. Rok temu po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł Henio. Z uwagi na powiększającą się rodzinę, para zdecydowała się na budowę domu. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post nie ukrywała, że napotkała pewne problemy w związku z pracami budowlanymi:

Ile nas to zdrowia kosztuje. Obecnie w Polsce, żeby uzyskać wszystkie możliwe pozwolenia, to jest droga przez mękę. Biurokracja jest ogromna. Ale cierpliwie pchamy to wszystko do przodu i będzie się działo.

Gosia zdradziła, że chciałaby stworzyć program, w którym opowie o budowie domu i pokaże krok po kroku, z czym to się wiążę. Obecnie trwają rozmowy na ten temat:

Uważam, że powinien być taki program. Jesteśmy w trakcie rozmów na ten temat. Na naszym przykładzie, możemy bardzo dobrze pokazać w formie reality-show, jak wielkim wyzwaniem jest decyzja o tym, żeby zbudować swój wymarzony dom. Jak wielkim wyzwaniem są sprawy urzędowe. Jak wielkim wyzwaniem jest wybór. To będzie też bardzo dobry program nie tylko pod kątem rozrywkowym, bo oczywiście znając naszą rodzinę, tej rozrywki nie zabraknie, ale to będzie też bardzo dobry, merytoryczny program. Na naszym przykładzie pokażemy, jakich błędów unikać, a czego się trzymać.

Czekacie na nowe show z udziałem Majdanów?


Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek - świąteczna sesja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - konferencja prasowa programu

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - konferencja prasowa programu "Iron Majdan"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – aukcja WOŚP 2019, plecaki z programu Azja Express

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan – aukcja WOŚP 2019, plecaki z programu Azja Express

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×