Małgorzata Rozenek jak nigdy otworzyła się ws. relacji z byłym mężem. Wciąż łączy ich UCZUCIE. Oby tylko Radek nie był zazdrosny!

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek, Jacek Rozenek, Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek szczerze o relacji z Jackiem Rozenkiem. Coś wciąż łączy ją z ex-mężem. Chodzi o uczucie. Gosia pozwoliła sobie na szczerość.

Małgorzata Rozenek od kilku lat jest żoną Radosława Majdana. Wraz z nim wychowuje ich syna, Henryka. Oprócz tego dziennikarka ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa: Stanisława i Tadeusza. Ich ojcem jest Jacek Rozenek – aktor znany z między innymi Barw szczęścia i licznych ról dubbingowych. Gosia i jej ex-mąż wciąż mają ze sobą kontakt. Niedawno spotkali się podczas kręcenia reportażu dla Dzień Dobry TVNByli partnerzy rozmawiali o udarze, którego doznał mężczyzna.

Nagle dostaję telefon. Dzwoni pani doktor i mówi: „jeżeli pani chce, żeby chłopcy pożegnali się z tatą to, to jest ten czas, proszę przyjechać”. Pamiętam, że dla mnie to był taki szok, w ogóle nie wiedziałam, co się dzieje – wyznała prowadząca.

W pewnym momencie gwiazda śniadaniówki pozwoliła sobie na wspomnienie dotyczące początków ich znajomości.

Ja usłyszałam ten głos i zakochałam się w tym głosie. Później zakochałam się tym człowieku, a potem się rozwiedliśmy, bo czasem tak bywa, ale ten głos zawsze robił wrażenie – powiedziała.

Reporterka Jastrząb Post podczas ostatniego spotkania z Gosią zadała jej kilka pytań dotyczących Jacka.

Małgorzata Rozenek o Jacku Rozenku

Nasza rozmówczyni przyznała, że przez cały czas ma kontakt z byłym mężem. Wciąż łączy ich uczucie – miłość do dzieci: Stanisława i Tadeusza. Jak wyjaśniła, dobro chłopców jest najważniejsze dla obu rodziców.

My z Jackiem mamy kontakt od zawsze, bo to, co nas łączy, to są nasze wspólne dzieci i to jest naprawdę bardzo mocne spoiwo. Obydwoje kochamy nasze dzieci, dla nas ich dobro jest najważniejsze. Udało nam się po prostu zapomnieć o różnicach, które spowodowały, że się rozstaliśmy.

Następnie szczerze oceniła, czy wywiad przeprowadzony na potrzeby śniadaniówki był dla niej trudny.

Był zaskakująco emocjonalnie wyczerpujący.

Ufamy, że Radek świetnie rozumie sytuację i nie będzie zazdrosny o takie wyznania!


Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek - Bal Dziennikarzy

Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek - Bal Dziennikarzy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Małgosia to super babka !!! wyciska życie jak cytryne jest przebojowa i wie czego chce i to dostaje wszystko wypracoeała pracą i planem na życie podziwiam i życze jak najlepiej

  • Gość Basia pisze:

   Tak ta super babka zmusiła swojego byłego męża aby na nią przepisał swoje mieszkanie gdy był ciężko chory chciwe babsko do potęgi enty czy to mieszkanie nie należy się jego synom.Będąc jego żoną znalazła sobie kochanka i dobrze że p. Jacek się z nią rozwiódł , a kochanek kopnął ją w 4 litery. Ta kobieta dla kasy zrobi wszystko sprzeda swoją rodzinę,obnaży się przecież pokazała nam swoje stare krocze ,cyce.Kobieta bez honoru I ambicji brzydzę się takimi kobietami dla mnie jest zerem.

  • Dana pisze:

   Kobieta z klasa ! Bardzo Malgosie szanuje !

 • Gość pisze:

  Głupoty. W ogóle nie na z nim kontaktu i nigdy nie miała.

 • Gość pisze:

  Ocieplala tylko swoj wizerunek.

 • Gość Toja pisze:

  Ten wywiad komu był potrzebny? Chyba tylko im, bo na nim zarobili. O Gosce wiadomo wszystko, bo podała wszystko a tacy. Jest nudna i przewidywalna. Ma paskudny charakter i niewielu ja lubi. Bo jak lubić babsko zakłamane, chciwe, uważające się za lepszą od innych?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×