Ohme miażdży Dykiel za występ w „DDTVN” i staje murem za Woźniak-Starak. Mocne słowa prowadzącej śniadaniówkę

Małgorzata Ohme o Bożenie Dykiel w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme o Bożenie Dykiel w Dzień Dobry TVN

Bożena Dykiel w ogniu krytyki po wywiadzie w Dzień Dobry TVN. Tym razem całą aferę skomentowała Małgorzata Ohme. Prowadząca śniadaniówkę i ceniona psycholog nie szczędziła gorzkich słów.

Sobotni poranek w Dzień Dobry TVN upłynął pod znakiem mocnej rozmowy gospodyń widowiska, Ewy DrzyzgiAgnieszki Woźniak-Starak, z Bożeną Dykiel. Aktorka została zaproszona do rozmowy na temat depresji. Jako – była już – ambasadorka fundacji wspierającej osoby walczące z podstępną chorobą, sugerowała, że pomoce w jej pokonaniu są „spotkania z bliskimi”, „walnięcie kielicha” i suplementacja litu.

Emocje sięgnęły zenitu, gdy Dykiel dosłownie zaprezentowała swój pomysł na walkę z depresją – niespodziewanie wyjęła z kieszeni niebieskie okulary, które następnie namiętnie promowała na wizji, wymieniając ich markę i model. W tym momencie do dyskusji włączyła się Agnieszka Woźniak-Starak. Gospodyni śniadaniówki zachowała zimną krew i z wrodzonym profesjonalizmem zaprosiła widzów na serwis informacyjny.

Wywiad przez kilka godzin był dostępny w internecie. Na platformie Player można było obejrzeć jeszcze raz całą sytuację. Dopiero gdy w mediach wybuchła afera, TVN zdecydowało się na jego usunięcie z oficjalnych kanałów promocyjnych. Reakcja stacji była na tyle szybka, że rozmowy nie zdążyła zobaczyć inna prowadząca program – Małgorzata Ohme.

Małgorzata Ohme komentuje wizytę Bożeny Dykiel w Dzień Dobry TVN

Gospodyni formatu z wykształcenia jest psychologiem. Reporterka Jastrząb Post poprosiła ją o skomentowanie całego zamieszania z Bożeną Dykiel w Dzień Dobry TVN:

Ja nie widziałam tego wystąpienia, bo ono szybko zniknęło. Trudno mi jest oceniać, bo nie byłam wtedy gospodarzem. Podejrzewam, że Agnieszka zrobiła to, co musiała zrobić. Była na pewno niezgodność zdań, filozofii. Kraj jest dziś podzielony na tych, którzy są za szczepionkami, inni przeciwko, jedni za uchodźcami, drudzy przeciwko. To są zawsze takie gorące tematy. Ja mam swoje zdanie na ten temat. Pewnie mi bliżej do Agnieszki niż pani Bożeny.

Z ust Ohme padło sporo mocnych słów. Nie ukrywa, że komentarze Dykiel nie pomogą innym w walce z depresją:

Nie pomogła. Bardzo dużo pracy trzeba włożyć, aby rozwijać świadomość ludzi co do tego, kto jest chory, a kto nie jest chory. I do tego, aby wzbudzać empatię, gdzieś to tabu rozwijać i aby ludzi szli odważnie po pomoc. To naprawdę jest mrówcza praca wielu fundacji, wielu ludzi, aby kraj się przebudził. W tym sensie mówienie z lekceważeniem o bardzo ciężkiej chorobie psychicznej, która wzrosła diametralnie po lockdownie i jeszcze wzrośnie na pewno z efektem post traumatycznym, to świadczy o lekceważeniu i braku elementarnej wiedzy.

Cała rozmowa poniżej:

Bożena Dykiel w Dzień Dobry TVN – fragment rozmowy:


Małgorzata Ohme – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Małgorzata Ohme – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Bożena Dykiel - 2018

Bożena Dykiel - 2018

Bożena Dykiel - 2018

Bożena Dykiel - 2018

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dzisiaj nie można wygłaszać swoich poglądów i opinii.
  Musisz krakać tak jak inne wrony albo wypad ze stada!!!! Dwie wronki z TVN szybko zareagowały bo tak im kazali !!

 • Gość pisze:

  Można głosić swoje przemyślenia,ale jeśli są one tak bezdennie głupie,a dotyczą tak ważnych spraw jak covid i depresja,jest się osobą publiczną w dodatku ambasadorką Twarzy Depresji,to jest to szkodliwe i obraźliwe dla chorych i zmarłych na te choroby,nad czym tu więcej dywagować

 • Kaszeba pisze:

  Atak na Panią Bożenę Dykiel pokazuje, jak bezmyślnie i bezkrytycznie akceptuje się tylko kłamliwą propagandę sanitaryzmu nie dopuszczającą niezależnych wybitnych światowych ekspertów i niezależnych organizacji lekarzy i naukowców. Polecam wyłączenie telewizora na rok a wróci zdrowie i samopoczucie. Nie będzie się chciało go po tym okresie na nowo włączać. Brawo Pani Bożeno !!!

 • Gość pisze:

  Pani Dykiel im starsza tym bardziej złośliwa i wszystko wiedząca no te cudowne okulary za 3 tysia mnie rozwaliły ma babina tupet

 • Gość pisze:

  Brawo Agnieszka jesteś ćiaćiana super jaki profesjonalizm refleks i wogulle. Nie wolno kpić z pandemii sobie trzeba nosić masecke dystans i dezynfekcja i zaszczep się 3 dafkami.

 • Gość pisze:

  Zapoznajcie się z dowodami naukowymi niezależnych instytutów i specjalistów a nie sponsorowanych klakierków. Bardzo krzyczycie a wiadomo że jak krowa dużo buczy… .Czas pokaże co z tego wyjdzie, tylko gdzie wy telewizyjni zjadacze g…noprawdy wtedy bedziecie?

 • Brawo Agnieszka pisze:

  Pani Agnieszka po raz kolejny udowodniła swój wielki PROFESJONALIZM. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Czujność, odwaga, inteligencja i refleks. A pani Drzyzga to jakaś śnięta. Może niewyspana? Może myślała, że sobie przesiedzi program, pokiwa głową i się pouśmiecha do kamery. Etyka dziennikarska nade wszystko, zawsze, i odwaga!!!

 • Gość pisze:

  Pani psycholog ma rację – nie słyszała treści spotkania, to się nie wypowiada. Oj, żeby nasi politycy brali z niej przykład… 😉😚

 • 🐱 pisze:

  Pani psycholog ma rację – nie słyszała treści spotkania więc się nie może wypowiadać. Oj, żeby nasi politycy brali z niej przykład 😉😚.

 • GośćB pisze:

  „Ceniona psycholożka”… koń by się uśmiał…. szkoda komentować

  • Szczepionkowiec pisze:

   Ty antyszczepionkowy imbecylu, mnie interesują tylko dowody naukowe i opinie lekarzy specjalistów, a nie twoja i pitolenie w necie szarlatanów odżywających się trwawą i energią słoneczną, którz za takie sekciarskie pitolenie zarabiają kokosy. Wiesz jakie są najnowsze statystyki Covid? I co?!! Znowu statyści leżą w szpitalach?!!! Szczepionki były od zawsze, sam przyjąłeś w swoim życiu wiele z nich. Według twojej chorej logiki, to powinnam ci powiedzieć, że TO CUD, ŻE JESZCZE ŻYJESZ mimo twoich szczepien. Wy antyszczepionkowcy jesteście największymi szkodnikami społecznymi, większymi niż terroryści religijni.

  • Ewa pisze:

   A ty kim jesteś, żeby komentować?

  • GośćB pisze:

   szepionkowiec- wszystko wróci do ciebie…

  • @ GośćB pisze:

   Gościu B. skoro wierzysz w karmę, to ona bankowo do ciebie wróci. Spójrz prawdzie w oczy i przyznaj sie, ile w życiu przyjąleś szczepionek! Zapytaj o to rodziców, bo o niektórych może nie pamiętasz, bo robiłeś wtedy w pieluchy! Dowody naukowe to dla ciebie za duzo?!! Jako antyszczepionkowiec jestes zwykłym szkodnikiem społecznym i EGOISTĄ.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×